Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Honnan tudhatom hogy már túl...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Honnan tudhatom hogy már túl vagyok rajta?

Figyelt kérdés
Egy kapcsolaton.Én vagyok a lány.

2016. márc. 20. 16:54
 1/9 anonim ***** válasza:
100%
mesélj arról a kapcsolatról :) hátha segíthetek.
2016. márc. 20. 16:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
100%
igen, kicsit bővebben:) akkor segítünk...
2016. márc. 20. 16:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
Én is meghallgatlak szivesen :)
2016. márc. 20. 17:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
100%
Onnan, hogy már nem fűznek hozzá olyan érzések amitől szomorú vagy, illetve már nem gondolsz rá, vagy csak nagyon ritkán.
2016. márc. 20. 17:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 A kérdező kommentje:

Köszönöm szépen a válaszokat!

Akkor mesélek... de hogyha csak simán azokat a jeleket is el tudjátok mondani amirõl már látszik hogy valaki túl van egy kapcsolatom, nagyon ör]ulnék :)


Egy éve szerettem belé. Két és fél hónapja szakítottunk, és a kapcsolat két hónapig tartott. Nagyon szerettem... Végül én szakítottam (ezért nem akartam eredetileg a kapcsolatról mesélni, mert biztos jön majd valaki aki maj azzal jön hogy "ha te dobtad, akkor meg miért fáj?").

A szakítási ok(ok) az(ok) volt(ak) hogy soha nem akart megölelni, mindig lenézet, megalázott, sokkal többet számított neki más véleménye a kapcsolatunkról mint az enyém, folyton az exérõl beszélt és egyszer mikor más lány elkezdte õt tapogatni (a fenekén és más testrészén) én utána szóvá tettem hogy ennek annyira nem örülök,de leordított meg eleve ´gy kezelt mint a hülyét és soha nem kért semmiért sem bocsánatot... És volt olyan hogy teljesen leveõnek nézett... Ézeknek köszönhetõen elkezdtem sokszor szomorúnak és düösnek érezni magam... az összes barátom modta már jó ´regen hogy hagyjam ott, és egyszer csak megtettem...

Csak egyszerûen annyira szerettem... Még sokkal az elõtt hogy állítólag belém szeretett volna....

2016. márc. 20. 17:45
 6/9 anonim ***** válasza:
100%

Örülj neki, hogy szakítottál vele:)

És nyugi, az jönni fog magától, ha megtetszik egy másik fiú, máris nem rá fogsz gondolni:)

2016. márc. 20. 17:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 A kérdező kommentje:

Köszönöm!

Fura... Eddig mindenki akinek beszéltem róla, azt mondta örüljek hogy szakítottam... Amikor meg vele voltam, mindenki azt mondta hogy szakítsak. Vagy aki nem azt mondta, az is ki volt akadva a fiúra.

Pedig olyan kedvesnek tûnt...


Szerintetek az hog már kevesebbet gondolok rá, és úgy látom sok más fiú is van és mostanában inkább a barátaimmal szórakozom és tényleg sokkal jobban érzem magam, utalhat arra hogy már kesdem magam véglelg túltenni?

Én úgy érzem a legrosszabb már elmúlt...

2016. márc. 20. 18:22
 8/9 anonim ***** válasza:

Mivel feltetted vele kapcsolatban ezt a kérdést így még nem vagy rajta túl..mert akkor nem kérdeznél ilyet.. :)

Elég nagy bunkó volt, de ezek szerint két oldala volt, ha ennyire szeretted őt. De a legjobb az lesz, ha most keresel valamit ami eltereli a figyelmedet. Ne szomorkodj miatta. Majd akkor tudod meg, hogy milyen hülyeség miatta szenvedni, ha már lesz egy normális barátod aki megbecsül téged.

2016. márc. 21. 11:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
100%
Eloszor keresni fogod az emlekeket, direkt gondolkozni fogsz rajta, mert igy olyan mintha meg tartana.Ezektol lehet szomoru leszel.Aztan azt veszed eszre, hogy mar elterelik a gondolatod mas dolgok, meg mindig gondolni fogsz ra, kapaszkodsz bele.Aztan egyszer amikor megint eszedbe jut mar nem ra emlekszel majd hanem arra, hogy milyen reg gondoltal ra hogy mar naponta egyszer, hetente egyszer jut eszedbe.Es nem fogsz erezni semmit, csak az marad meg hogy regen tobb volt es mas volt, aztan egyszercsak semmi:)
2016. márc. 29. 03:52
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!