Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Hogy győzzem le a kezdeményezé...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogy győzzem le a kezdeményezéstől való félelmem?

Figyelt kérdés

Nagyon magas és fura elvárásaim vannak (intellektust, belső tulajdonságokat illetően), és jó ideig egy lányt sem ismertem, aki akár csak megközelítené ezeket, ezért sose kezdeményeztem még életemben. Nemrég viszont megismertem egy lányt, aki abszolút megfelel minden - az átlagember számára abszurd - elvárásomnak.


Több egymásnak ellentmondó jelt is felfedeztem, előbb úgy tűnt, hogy ő is érdeklődik irántam, utána viszont úgy, hogy egyáltalán nem érdeklem. Persze egyik se biztos, lehet, hogy csak én értelmeztem rosszul a jeleket, mert mondom, semmiféle tapasztalatom nincs ilyen téren. Mivel a legutóbbi jelekből inkább arra következtetek - de mondom, nem biztos -, hogy nem érdeklem őt, ezért nem nagyon merek kezdeményezni. Meg az is felmerült bennem, hogy nem vagyok elég jó neki, mert ő nem egy mindennapi lány. (És ez most nem olyan, mint a nyálas romantikus filmekben, ahol mindenkire ezt mondják. Ő tényleg nem mindennapi, tényleg átlagtól eltérő, tényleg különleges, belső tulajdonságokat, intellektust tekintve.)


Hogy győzhetném le a félelmemet? Nem akarom elrontani nála a dolgokat, de az se jobb, ha nem kezdeményezek, mert ilyen lányt valószínűleg soha a büdös életben nem találok még egyet!


2016. márc. 21. 21:05
 1/4 anonim ***** válasza:
az legyen a szemed előtt, hogy meg kell próbálnod... ha nem teszed, soha nem tudod meg, mit szalasztasz el esetleg. ha pedig nem jön össze, attól is csak tapasztaltabb leszel :)
2016. márc. 21. 21:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 viraag1728 válasza:

Gondolj bele abba, ahogy itt van ez a lány.. Vagy egy másik lány.. Aki gyonyoru szépséges és megfelel minden elvárásoknak de nem.kezdeményezés..

De lehet teis bejossz ennek a lánynak aki szintén nem.mer kezdeményezni

Lehet.o sem mer oda menni hozzád..

Gondolj bele ebbe ha látsz egy jó csajt valahol , oda mesz?? Nem!,

Hát ok sem!:)

Szerintem nem fogsz semmit készíteni ha nemis eloben, akar facen egy beszelgetest kezdeményezés!

Semmkt nem veszitesz és még jól is jarhatsz


17/L

2016. márc. 21. 21:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:

Szerintem is próbáld meg! A 2.nak igaza van, mi lányok sem merünk odamenni és csak úgy megmondani a fiúnak ha bejon (nyilván vannak kivételek) én személy szerint még a kiszemelt fiú szemébe is alig merek belenézni, nemhogy szemezni vele, lehet ő is ilyen, próbáld meg, ne szalaszd el ;)

14/l

2016. márc. 21. 22:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Csakis úgy tudod legyőzni, hogy pont azt teszed. Kezdeményezz, és meglátod, sokkal jobban fog menni, mint ahogy ráparázol.
2016. márc. 28. 23:36
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!