Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Szerintetek írjak az exemnek...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A l p a c a kérdése:

Szerintetek írjak az exemnek szülinapjára?

Figyelt kérdés
Kb fél éve szakítottunk. Ő kezdeményezte a szakítást. Írjak neki vagy inkább hagyjam a fenébe? Szerettem őt és nehéz volt túltennem magam rajta. A szakításunk óta nem beszéltünk. Vajon hogy fogadná? Ti mit szoktatok ilyenkor csinálni?

2016. márc. 21. 23:33
1 2
 1/13 anonim válasza:
91%
Nekem is kozeleg az exem szulinapja es mi sem beszeltunk azota, nalunk is o kezdemenyezett es ugyanilyesmi a helyzet. En meg egyatalan nem vagyok tul rajta, de probalkozom. Szerintem irj neki, valoszinuleg en is fogok de egyatalan nem kell tulzasba vinni csak max egy smiley vagy egy lufi emoji:/ nemtudom mit szol attol fugg mit erez most
2016. márc. 21. 23:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 A kérdező kommentje:

Nagyon fájt hogy elhagyott és azóta nem is igazán próbálkoztam új kapcsolatba fogni. Még hiányzik, de szerintem semmi féleképpem nem kezdeném újra a kapcsolatunkat. Talán magam sem tudom hogy mit érzek iránta, de hát valljuk be nehéz valakit csak úgy elfelejteni, kitörölni az életedből és kiszeretni belőle :/

Sajnálom ami veled történt(és köszi a gyors választ:) )

2016. márc. 22. 00:03
 3/13 anonim ***** válasza:
100%
Írj neki, nálam ugyanez volt a helyzet. Ez csak egy gesztus, nincs benne semmi. Utána beszéltek néhány mondatot, ennyi.
2016. márc. 22. 00:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim válasza:
100%
Minek? Az en exeme most lesz 30-an, de eszem agaba sincs irni neki. Minden egyes kommunikacio a szakitas utan felkavart..most nyugott vagyok vegre es ezt nem adom fel.
2016. márc. 22. 02:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 anonim ***** válasza:
54%

Nekem írt az exem születésnapomkor és kivált képpen jól esett, hogy bár hiába van neki más, mégsem felejtett el.

Dumáltunk pár szót és ennyi. Nem kell ebből nagy ügyet csinálni.

2016. márc. 22. 07:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 anonim ***** válasza:
90%
sajnos képtelen vagyok teljesen elfelejteni őt, ha írnék neki még nehezebb lenne, inkább hagyom élni azzal, aki miatt itthagyott
2016. márc. 22. 07:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 anonim ***** válasza:
100%
miert irnal neki? miert nincs egyaltalan letiltva? hagyd a rakba ne legyel hulye a vegen meg felreerti
2016. márc. 22. 08:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim válasza:
100%

Nekem karácsonykor írt az exem, és egyáltalán nem örültem neki. Nem is válaszoltam.

Szóval azért azt gondold végig, h hogy fogod magad érezni, ha semmit nem reagál. Kár kitenni magad ilyennek.

2016. márc. 22. 08:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim ***** válasza:
100%
Ne írj neki semmit. Felejsd el, lépj tovább.
2016. márc. 22. 09:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim ***** válasza:
100%
Alapszabály: ha te hagytad ott, írhatsz, hogy ne tartson annyira genyának. Ha ő hagyott el, akkor nem írunk, mert minek? Légy erős, és ne keresd, ne keress apropókat se arra, hogy kereshesd.
2016. márc. 22. 09:04
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!