Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Fiúk! Nektek számít valamit?

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Fiúk! Nektek számít valamit?

Figyelt kérdés

Szóval.. Van egy fiú, aki nagyon bejön nekem.. Beszélgetünk.. De én újságot hordok, hogy legyen zsebpénzem.. Volt, hogy már ez szavakkal bántottak.. Pedig nem arról van szó, hogy szegény a családom, jól élünk, de mindig is önállóbb voltam és nem szeretnék mindig anyukáméktól pénzt kérni ha kell valami.

Sajnos picit ő a "mai fiatalok"-hoz tartozik, de tényleg rendes srác.. Nem merem elmondani, de félek, hogy akár az utcán is megláthat..

Fiúk, titeket érdekelne, mármint negatívan, vagy semleges, vagy tetszene is, hogy nem "pénzéhes"..?


2016. márc. 22. 20:32
 1/8 anonim válasza:
79%
Abszolút pozitív! Ritka az ilyen lány manapság...
2016. márc. 22. 20:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
77%
Bocsi, hogy lányként beleszólok. Én is dolgozok iskola mellett ruhaboltba. Taasztalataim szerint a fiúk értékelik ezt
2016. márc. 22. 20:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 A kérdező kommentje:

Ezeket örömmel hallom, mivel sajna eleve önbizalom hiánnyal küzdök.. Plusz ez.

Ment a zöld pacsi.✋

2016. márc. 22. 20:37
 4/8 anonim ***** válasza:
77%
Nekem abszolút pozitív lenne ha megismerkednék ilyen lánnyal. Én értékelném ezt, viszont tudom, hogy mai srácok között ez nem biztos h pozitív.... de van 1-2 kivétel, őket találd meg :)
2016. márc. 22. 20:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 A kérdező kommentje:
#4-es.. Nem azt mondtam, hogy gazdagok vagyunk, hanem arra céloztam, hogy nem vagyunk szegények, annál azért jobban élünk.
2016. márc. 22. 20:40
 6/8 anonim válasza:
5%
De a szegénység és gazdagság az relatív. Szerintem ritka rosszul gondolkozol. Negatív a gondolkozásod és ritka buta vagy.
2016. márc. 22. 20:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
Én 14 éves korom óta dolgozom nyáron,illetve gimi nellett is.Eddig senki nem szólt meg, max a hátam mögött,az meg nem érdekel.17/l
2016. márc. 22. 21:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
Normalisabb ertekrendu fiut ez nem zavar,sot. Ebbol latszik,hogy felelossegteljes,onallo lany vagy.
2016. márc. 24. 09:07
Hasznos számodra ez a válasz?




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!