Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Mit jelent ha egy lany ezt...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit jelent ha egy lany ezt mondja?

Figyelt kérdés

"Sajnálom a lányokat akik ossze fognak veled jonni mert mindegyiket atbas*od majd es egyik se tud majd kielégíteni...

Ezt mit jelenthet azon kivul h ezek szerint meg lesz lany az eletemben..

A 2. Felét én magam se ertettem mert meg szűz vagyok.

Ezt akkor mondta mikor beszéltünk hogy ki hogy velekedik a sze*rol --> ezek szerint mondhattam valamit de amit mondtam az szerintem nem durva.

17F



2016. márc. 24. 17:56
 1/6 anonim ***** válasza:
Öcsém ezt sem érted? 2016 Ezaz !!!!!
2016. márc. 24. 18:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
De nem ertem hogy jott ez ha meg egy lányt se "bas*tam at"...
2016. márc. 24. 18:21
 3/6 anonim ***** válasza:
100%

Valószínűleg csúnyán bánsz a lányokkal, és úgy érzik melletted magukat, hogy nem elég jók hozzád.

17/L

2016. márc. 24. 20:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:

😩 hat akkor vmit rosszul csinálok 😐

Esetleg valaki valami tanacs mit hogy kene csinálni?? Peddig nem vagyok bunkó es nem káromkodom..

2016. márc. 24. 20:11
 5/6 anonim ***** válasza:

"Sajnálom a lányokat akik ossze fognak veled jonni mert mindegyiket atbas*od majd es egyik se tud majd kielégíteni..."


Ez nekem kb. úgy jöm le, hogy aki ezt mondta, annak nem egyszer hazudtál valamiről veled kapcsolatban, és valószínűleg nem ő volt az első akit hasonlóan átvertél valamivel.


Ezen felül meg nagy valószínűséggel arra próbált még célozni, hogy az elvárásaid és a tetteid, valahogy nincsenek arányban egymással. Valamiért úgy érzi minél többet próbál neked adni, annál kevesebbet kap (érzelmileg és testileg is). A nők sokkal inkább lelkizős lények mint a pasik. Sokkal több odafigyelést, szeretetet, figyelmet és türelmet kívánnak. Akár milyen kemény nőt is játszik kifelé a nagyvilág felé egy nő, annál inkább szüksége van egy emberre, az emberre aki előtt nem kell játszani a kemény csajt, aki mellett nő lehet. Gyanítom amikor megismert téged ez a hölgyemény aki ezt mondta neked, teljesen más valakit ismert meg mint ahogy valójában éled a hétköznapjaid, mint amilyen valójában vagy. És valószínűleg ezeket az apró lassan kiderülő különbségeket soha meg sem próbáltad vele megbeszélni, ha rá is kérdezett, akkor valószínűleg kerülted a téma megvitatását, vagy kitaláltál valami szépen hangzó mesét, miért épp az történt akkor amikor. Ez pedig hosszútávon nem működik egy kapcsolatban.


Abban meg hogy mit kellene másként csinálnod, a történtek ismerete nélkül elég nehéz választ adni.

De talán azt a hölgyet ha már ezt mindta neked, nyugodtan megkérhetnéd, hogy fejtse ki pontosan mire gondolt és hallgasd végig, bármit is mond. Ugyanis ha valaki ő pontosan tudja, mi az ami miatt ezt a mondatot megfogalmazta rólad, tehát legbiztosabban tőle tudhatod meg mit hibáztál. Persze ez nehéz lesz sikerült megaláznod őt, mivel akkor pusztán csak a tudtodra akarta adni azt, hogy jobb ha inkább más lányt nem teszel tönkre a közeledéseddel. Ami kb annyi, hogy amiben hibázni lehetett, abban mindben hibáztál is amíg együtt voltatok.

2016. márc. 25. 12:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim válasza:
Nem átba*ni kell,hanem meg.
2016. ápr. 21. 09:25
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!