Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Írjak neki egy év után?

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Írjak neki egy év után?

Figyelt kérdés
Kb. egy évvel ezelőtt egy szórakozóhelyen jót beszélgettem egy sráccal, de volt barátnője, és nem láttuk egymást, meg attól, hogy szimplán kedves volt, tudtam, hogy nem biztos, hogy érez valamit. Most ha jól tudom, nincs senkije, de egy év alatt eszembe jutott párszor. Nyomulás lenne csak úgy barátilag írni neki, hogy mi újság vele?

2016. márc. 28. 17:32
 1/1 anonim válasza:
100%

írj neki nyugodtan.


bár amikor én szoktam írni egy-egy olyan lánynak, akiről fél éve vagy 1 éve nem tudok már semmit, mert nem kommunikál velem, akkor sem szokott semmi történni.

De lehet a fiúknál másképp lesz. Ha nincs neki senkije, szerintem tuti, hogy válaszolni fog :)

2016. márc. 28. 17:47
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!