Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Honnan veszik az emberek,...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Honnan veszik az emberek, hogy "x" évesen ciki ha nem volt még senkijük?

Figyelt kérdés
értem ezt bármilyen korosztályra, de főképp 12-13-14 éves korra gondoltam

2016. márc. 28. 21:30
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
92%
És az ciki ha valakinek 14 évesen van pasija? Amúgy nem tudom honnan veszik. 14L
2016. márc. 28. 21:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
0%
Bocsi,de Te már pontosan mióta vagy itt? Csodálkozol hogy nincs senkid,de mindig csak gyakorizol.
2016. márc. 28. 21:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
93%
Mert az látják a tv-ben hogy az a menő, aki fűvel-fával ba****
2016. márc. 28. 21:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
94%

16 vagyok es nem volt meg senkim.. Tok természetes mint az éjféli bagoly fo* 😵 szovaaal az ilyeneket a tescobol veszik occoert 😞

Meg a tvbol es mas emberektol a korosztalyukban.. Xy azt hazudta 10 évesen h neki megvolt zj(o a lany) zj csini volt es ezert mindenki ugy gondolta akar egy zjt am zj meg kicsi az ilyesmihez de xy erősködik es zj hamar beadja a derekát mivel az elotte levo xc(aki szinten csini lany) mar beadta a derakat vkinek.. Es ez igy dol mint egy domino 😐 ami elkeserítő 😐 csak betűk helyet igazi nevekkel es emberekkel 😳

Kielégíti volt a valasz mint egy jo forró fürdő egy nehez nap utan 😊

2016. márc. 28. 21:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 A kérdező kommentje:

#2

bocsi, de ha nem tudsz a kérdésre válaszolsz, akkor mi a francnak írsz ide?

(amúgy meg mostanában nem is járok fel sokat, nem értem mi a bajod, ha pedig járnék többet, akkor se lenne hozzá közöd)

2016. márc. 28. 21:39
 6/12 anonim ***** válasza:
100%
mert ma az a menő aki végig dugta a fél várost mind fiúban mind lányban
2016. márc. 28. 21:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:
35%
Mert az olyanok mint te azthiszik , hogy az.
2016. márc. 28. 21:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:
22%

#2 es vagyok.


Mert mindig hisztizel...azert :D

2016. márc. 28. 21:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 A kérdező kommentje:

#8

nem tudom ki vagy, nem is érdekel, de valahogy mindig megtalálsz (gondolom), micsoda meglepetés :P

másrészt nem tudom honnan veszel ekkora baromságot, hónapok óta nem kérdeztem ebben a kategóriában :'D

na de én befejeztem a "vitát" veled szemben, szép álmokat :)

2016. márc. 28. 22:09
 10/12 anonim ***** válasza:
91%

Barátok, ismerősök.

Mikor látod, hogy az összes barátodnak van valakije, vagy alakulóban van, elgondozol, hogy te miért vagy ilyen láthatatlan.

Nem a legjobb érzés..

2016. márc. 28. 22:27
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!