Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Szerintetek mit jelent ez, és...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerintetek mit jelent ez, és miért van? 15/f

Figyelt kérdés
Van egy 12 éves lány ismerősöm, akit elég rég óta ismerek. Sokat találkozunk, mert közel lakunk egymáshoz. Kb már 3 éve mindig kicsit idegesítőnek találtam akkor is, ha nem csinált semmi zavaró dolgot, nem tudom miért. Mindig, amikor meglátom, hirtelen el kezd gyorsan dobogni a szívem, és úgy érzem, mint amikor megijedek, és észre vettem, hogy a fejem is piros lesz. Ez mindig csak 15mpig tart kb, utána elmúlik akkor is, ha vele vagyok. Mellette ülni nem tudok sokáig, mindig valamiért távolabb megyek egy idő után. Rá nézni is csak egy rövid ideig tudok, mert úgy érzem, mintha "belém hatolna", és egy kicsit ilyen bizsergő érzést érzek.. Amikor hozzám ér, akkor is bizsergő, de más, mint az előbbi. Valahigy ezeket mindig kerülni próbálom nem tudom, miért.. Privátban még tudok írni erről a dologról, akinek kell.. Szerintetek miért van ez?
2016. márc. 29. 12:28
 1/2 anonim válasza:
Irj privatban ugy hatha tobbet tudok segiteni
2016. márc. 29. 13:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim válasza:

Szerintem pánikbeteg vagy szal menj dokihoz :D.


Viccet félretéve, szerelmes vagy belé ;).

2016. márc. 29. 23:15
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!