Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Ez a kérdésem főleg fiúknak...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ez a kérdésem főleg fiúknak szól, de minden válasznak örülök. Nosss abban tudnatok segiteni, hogy egy 15-17 éves fiú mi alapján választ szerelmet vagy donti el, hogy egy lány jó 'csaj' e?

Figyelt kérdés
Pl számit a magasság vagy az okosság vagy az első találkozásnál eldől ez???

2016. márc. 31. 16:06
 1/8 anonim ***** válasza:
86%
egyéntől függ
2016. márc. 31. 16:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:

Minden lanyban mas fog meg.. Van amelyikben a keze xd😵

De nem viccelodom nah.. Erdekel h mit gondolnak rólad?? Sztem nem fontos de ha akarsz írhatsz privit es ha oszinten úgy irsz amilyen vagy Megmondom mennyit vonzó a személyiséged..

17F

2016. márc. 31. 16:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 gnoomage ***** válasza:
65%

Magassága nem annyira, bár 150 cm nekem kicsit necces mivel 5 perc beszélgetés után kitörne a nyakam... Okosságot nem lehet első találkozásra biztosra tudni... Lehet, hogy valójában hülye liba, csak pont jó téma jött fel, vagy nem is hülye, csak az általad felhozott témához nem ért...


A külső sokat számít, amire persze írhatják a marha nagy fehér lovagok, hogy nem, de sajnos ez nem így van... Pár száz sráccal már beszéltem már suli és társaságok miatt és még egy se sírta el magát egy jó seggtől, így ezzel ne áltassa senki magát...

2016. márc. 31. 16:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
52%
Magasság számít nálam sokat,mert valamiért ha tőlem a lány akár egy centivel is magasabb már felejtős szóval tőlem alacsonyabb az a lényeg. Nézem még a szemét és a száját ami nagyon fontos nálam. Jöhettek, hogy milyen felszínes vagyok, de nálam nagyon is fontos a külső és valamennyire az öltözködés is, mert egy divatosan öltözött lányt jobban szeret minden fiú mint egy olyat aki melegítőben járkál meg stb. Ja és az alakja ami fontos nálam, legtöbbször az alacsony vékony lányokat szúrom ki, de ha nem kövér (jöhet megint az, hogy milyen felszínes vagyok) akkor bejön a valamennyire telt alak is. Ezek azok a lányok akik bejönnek nekem. A szerelmet pedig nem lehet megválasztani, hogy ki legyen az.
2016. márc. 31. 16:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 A kérdező kommentje:

koszi az eddigi valaszokat.

szerintetek egy alacsonyabb, vekony, jo tanulo, de nem feltuno(skodo) lany tetszhet a fiuknak???

2016. márc. 31. 17:19
 6/8 anonim ***** válasza:
Privátban leírom, ha kell. De ha te is elmondod bővebben, hogy milyen vagy akkor megtudom mondani, hogy nekem bejönnél vagy sem. Amúgy egyénfüggő.
2016. márc. 31. 19:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 Csucsu007 ***** válasza:
Nekem az jön be, ha nálam alacsonyabb, mondjuk 180-nal szinte mindenki az, intelligens, és törődik magával. Nálam mindrn más mellékes nagyjából :)
2016. dec. 12. 18:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim válasza:
Ez magadtól függ!
2020. nov. 11. 11:45
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!