Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Járnátok egy ilyen sráccal?

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Járnátok egy ilyen sráccal?

Figyelt kérdés

Nem vagyok egy mindennapi figura, épp ezért én személy szerint úgy gondolom hogy sajnos nemigen lenne, de azért kíváncsi vagyok.


178 cm, sötétbarna rövid haj, nulla pávaság, sötétbarna szem, itt-ott régi pattanások hegei láthatóak az arcomon, alkatra nem vagyok egy díjbírkózó, lábamon meg karomon kis izom de ettől eltekintve cingár vagyok. Egyáltalán nem vagyok gazdag, öltözködésben nem követem a divatot, mindig laza öltözetben, sport/szabadidőcuccban járok még iskolába is, csak ünnepségekre, különleges alkalmakra öltözök ki.


Belsőre intelligensnek, okosnak tartom magam, sokat beszélek és szeretek is. megbízható vagyok és(bár ritkán ígérek) mindig betartom amit ígérek. amikor csak lehet akkor megpróbálok mindent jókedvűen venni és viccesre venni a figurát, de ha a helyzet úgy hozza akkor tudok komoly is lenni, megoldani a dolgokat és segíteni bármiben. Legtöbbször hidegvérű vagyok, nehéz felidegesíteni és kevés embernek sikerül. Minden nap érnek kisebb bosszúságok, és bár nem vagyok ideges többnyire, ezeket a bosszúságokat elég gyakran káromkodással oldom. A problémákra inkább kihívásként tekintek mint gondként, ezért elég kitartó is vagyok, szinte nem ismerem a feladás fogalmát. a humorom leginkább spontán. Sokszor már-már túlzottan őszinte vagyok, ezért sokaknak bunkónak tűnhetek, szeretek egy lánynak is beszólogatni, élcelődni vele, de persze ezt csak viccből teszem és sosem gondolom komolyan, ez csak akkor jó ha veszi a lapot és hasonlóan válaszol ő is:D egyébként szeretek nagyobb társaságban hülyülni is, vagy akár csak ketten kiülni a szabadba és eliszogatni valamit miközben beszélgetünk vagy hasonló, ezt így váltogatva, hol így, hol úgy. Nagyobb bulikba szórakozóhelyekre nem járok, csak a házibulikat szeretem. Néha iszom de tudom hol a határ, még sosem voltam részeg, nem cigizem és nem drogozom/füvezem. Hatalmas sportrajongó vagyok, hobbi szinten focizom, néha dartsozom, meccsekre is szeretek kijárni és tévében is örömmel nézek focit, jégkorongot, teniszt, kosárlabdát és dartsot, tényleg sokat jelent nekem a sport. Ezen kívül szinte minden ami comedy central az a kedvenc műsorom, több nem jut most eszembe, szerintem ígyse lett rövid:D


19F


2016. ápr. 2. 22:15
 1/8 anonim ***** válasza:

Ezek alapján nekem szimpatikus vagy.:)

17L

2016. ápr. 2. 22:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
86%
Én nem...nekem inkább a lányok jönnek be. 18/F
2016. ápr. 2. 22:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:

Elég sok olyan tulajdonság van, aminek a hiánya zárja ki nálam, hogy valakibe bele tudjak szeretni, szóval azt hiszem ezt a nem mindennapi figura jelzőt nyugodtan hanyagolhatod :)

18/L

2016. ápr. 2. 22:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
Az én barátom is ilyen :D és van barátnője Én! :D A nem mindennapi figurát meg tényleg nem muszáj kiírnod.
2016. ápr. 2. 22:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 A kérdező kommentje:
Egyébként most megleptetek, én személy szerint nem láttam még magamhoz hasonlót, de hiszek nektek:D jöhetnek még vélemények:D
2016. ápr. 2. 22:52
 6/8 anonim ***** válasza:

Én is ilyen vagyok a sportot meg a műsort leszámítva.

17f

2016. ápr. 2. 22:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
Szerintem meg pont hogy mindennapi figura vagy. Comedy centralt nezhetnenk együtt. :D
2016. ápr. 3. 01:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim válasza:
Hát, hogyha szereted a Don't let me go-t és nem lennél 4 évvel időebb nálam...
2017. jan. 20. 11:11
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!