Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Hogy erjem el h belemszeressen?

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogy erjem el h belemszeressen?

Figyelt kérdés
Van egy fiu akit mar 17 eve ismerek kiskorunkba nagyon joban voltunk (jartunk is xd szoval mar akkor is volt vonzalom) ugyanabba az utcaba lakott mint en, viszont par eve elkoltoztunk. A kapcsolat megszakadt mert nottunk mas suliba jartunk stb. Tavaly szeptemberben (2015. ) ramirt, nagyon meglepodtem mert mint utobb kiderult nem az a csajozos tipus/nem ir ra nagyon senkire. Talalkoztunk kedves volt beszelgettunk akkor meg semmi nem volt. Viszont utana nem irt akkor meg engem sem erdekelt. Es itt jon az h akkor biztos nem tetszel neki. nem, tudom h tetszem neki. Mondta. Akkoriban sziveket is irt masabb volt. Utana volt egy kapcsolatom (elso szerelem) aztan amkior megtudta h mar nincs (gondolom :D) ramirt, hogy menjunk el inni. Mondom miert ne. Aztan ott tisztaztuk h csak baratok leszunk extrakkal mivel sima baratsagban nem hiszunk (fiu-lany kozott) Az extrakkalban akkor meg a szex nem volt bent, mivel nem akartam. Aztan 1 honap utan megtortent. O volt az elso. Anyukam tudja, o csak azt banja h nem szerelembol tettem hanem kivancsisagbol. Viszont annak "orult" (maraamennyire tud orulni ennek egy anya :D) h nem egy teljesen idegennel 1 honap utan. Mindkettonknek elsok voltunk. Most is keres talalkozunk viszont nem ugy h elmegyunk valahova bulizni v setalni v bicozni v mittudomen. Csak filmezni egyutt lenni. Eddig meg csak egyszer tortent meg de biztos akarja meg (es hazudnek ha en nem, csak ezt nem erzem helyesnek). A lenyeg az h szerintetek belem fog szeretni? Mert en attol felek h bele fogok. -. - volt egy buli mindaketten ott voltunk es ez a viszony koztunk titkos (legjobbbartnom persze tudja) szoval nem publikus nem tud rola (anyumonon es baratnomon kivul) senki es sztem o sem mondta sokmindenkinek. A buliba sok ismeros volt, tancoltam es egyszercsak valali megfogja a derekam aztan elmegy . Azt hittem h az egyik baratnom es csak amikor szoltak h nezzek hatra addigra elment. Ah tok fura volt. Tancoltam fiukkal es mondtak h egyfolytaba nez, volt h flegman nezett a fiura. Szoval tutti feltekeny . Es masnap szemelyesen megkerdeztem h te voltal az? Erre o elkezdett kiterni alola h nem csak ö nem tudom. Fura. Szokott ilyesmiben fullenteni mintha azt hinne h leugatnam h ilyet ne, pedig de mert bejon hu tudom h eleg hosszura sikeredett de szerintetek hogy erjem el h belemszeressen? Attol felek h szex utan mar nem fog belem szeretni.17/L
2016. ápr. 2. 23:42
 1/2 anonim ***** válasza:

B.aszki, de öreg vagyok.

3szor hánytam olvasás közben, ráadásul el is aludtam.

Ez valami részlet volt a rózsaszín rágógumiból vagy valami Fejős Éva borzadályból?

Tegyék már át a kölökszerelem kategóriába, please...

2016. ápr. 3. 01:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim válasza:

Szerintem meg ez csak egy sex éves kis gyerek aki mivel régóta ismer téged ezért "kihasznál" mert tudja hogy úgysem haragudnál meg rá hogyha már 17 éve ismeritek egymást ._. az ilyenekkel nemkell foglalkozni hogyha szerelmes lenne beléd már rég összejött volna veled, gondolkozz! Lefeküdt veled 17 éves az már olyan wtf. Nameg arról nemszólva hogy lényegében a tesód mivel már kiskorotokban ismeritek egymást ezért biztos hogy sok titkot megosztottatok egymással. De ahogy nekem körülírtad csak a sexre vágyott hiszen hogyha már járt veled és hogyha szeretett volna téged akkkor szerintem biztos hogy nem szakított volna veled. Szerintem az folyik itt hogy azért próbált veled járni h elcsábítson valamilyen szinten hogy lefeküdjetek aztán látta hogy nemsikerül akkor visszavett és sajnos valamilyen módon ahogy látom megtörtént és most meg kb megint akarja. Arra nemgondoltál hogy hogyha inni akart veled hogy lehet hogy volt korábbija? Csak szakított és végülis veled próbált felejteni? Nameg hogy mivel a másikkal szakított akkor rajtad próbálta "kielégíteni magát" hogy nesajnálkozzon annyit azon hogy azzal nem tudott összejönni.


Összegezve - Ne próbálkozz. A Sex után nem fog téged jobban szeretni ha eddig nem mutatta ki teljesen hogy szeret.

2016. aug. 2. 21:31
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!