Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Miért van ez? Bővebben lent.

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért van ez? Bővebben lent.

Figyelt kérdés

Van az osztályom ban egy 12 és asszem 37-8 kilós fiú.

És egy olyan semmi srác, tehát sportol meg minden, de egy kézzel felemelném, vagy gond nélkül összeverném. Nem öltözködik jól, vagyis próbálkozik, de valahogy soha sem jön össze neki. Úgy arcra se szép, és a humora is szar.

Az osztályban a lányok azt mondják rá, hogy "cuki".

Ez azt jelenti, hogy jánának vele, vagy csak simán kéretik magukat? Van az osztályban 3-4 fiú aki 13 éves létére 70-80 kilós, de nem azért mert dagadt, hanem izmos.

Ezeknek, mint például nekem is jó a humora. És nem tudunk rájönni, hogy miért buknak a csajok, a 30 kilós nyeszletre, mintsem, hogy ránk. A mi vicceinken is szoktak röhögni, de úgy semmi vonzódással nem közelednek hozzánk.

Miért van ez?



2016. ápr. 5. 17:12
 1/5 anonim ***** válasza:

Te elolvastad mit irtal?:))))

Eltudom kepzelni 13 eves 80 kg vagy es mennyire izmos lehetsz,nagy munka lehet bennetek.

Menjetek inkabb legozni.

2016. ápr. 5. 17:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
Hát valóban nem vagyunk kisfiúk, de szerintem kortól függetlenül arányos a 175 cm- 70-75 kg.
2016. ápr. 5. 18:00
 3/5 anonim ***** válasza:
Azért nem buknak rád mert elég nagy az arcod, főleg ha azt gondolod hogy a 80 kiló normális szemben a 40 kilóval.
2016. ápr. 5. 19:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Nem kötözködésként de ha 13 évesen 80 kilót nyomsz, nem izmos vagy, hanem kövér!
2016. ápr. 5. 19:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
77%

Jajj nefarasszal mar..Aranyos vagy,akkor.(Eltudom kepzelni mennyire.

En vagyok 180cm/82.5 kg vagyok szalkas testel masfel ev kemeny etrend meg edzes mellett te meg most 13 evesen azt mondod,hogy te meg a haverjaid nagyon kivagytok pattintva mind de megis mas kell nekuk.

Ameddig ezt kiirtad addig oda mehettel volna a lanyokhoz es megkerdezhetted volna 100x,hogy miert nem rad buknak.


:))) Komolyan meghalok..37-8 kilos fiu majd 30 kilos nyeszlet:))

Te meg 70-80 kgos kan.

Na csatoljal mar egy kepet,akkor magadrol es a "nyeszlet" haverodrol aztan megmondjuk,hogy mi nem jo benned ha mar erre vagy kivancsi.

2016. ápr. 6. 00:14
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!