Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Szerintetek 12 évesen korai a...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerintetek 12 évesen korai a csók max a csókolózás?

Figyelt kérdés
Na hát a story úgy van hogy...Megismertem egy fiút és megkedveltem nagyon talpraesett és kedves .....arról lenne szó hogy már 2 hónapja a ,barátom' s szeretném megcsokólni s azt is hallottam hogy ő is szeretné ...szerintetek ? Mi a véleményeteket ? A tanulás rovására persze ,remélem nm fog menni .Kérlek ne szidjatok le és ne azzal kezdjétek hogy hova jutott ez a világ .

2016. ápr. 7. 19:28
1 2
 1/14 anonim válasza:
71%

1, kategória fail

2, sztem kamu túl értelmesen fogalmazol.

2016. ápr. 7. 19:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 A kérdező kommentje:
Miért nem hiszi el senki hogy 12 éves vagyok! Könyörgöm ! Vlaki
2016. ápr. 7. 19:33
 3/14 anonim ***** válasza:
100%
Ha itt valaki beírná, hogy "Nem, nyugodtan csináljátok" Jönne rögtön csomó negatív értékelés, és valami olyasmit írna, hogy "a válasz 18%-ban hasznosnak tűnik" :D. Azt itteni közösséget már jól ismerve, kijelenthetem, igen ez korai!
2016. ápr. 7. 19:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 A kérdező kommentje:
Mindenkinek más a véleménye tudom hogy a többség korainak tartja de én minden eggyes válaszolónak a véleményére kíváncsi vagyok és kérem aki azt mondja hogy nm korai nm lepontozni
2016. ápr. 7. 19:49
 5/14 anonim ***** válasza:
95%

Persze, miért ne?

De biztos normális a srác? Ha igen, akkor csak bátran.

Sok sikert.

2016. ápr. 7. 19:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 A kérdező kommentje:
Igen normális ...azért kösziii 😂😂😁😁
2016. ápr. 7. 19:54
 7/14 anonim ***** válasza:
36%

Én 12 évesen még almalevet szürcsöltem nem más nyálát.

Még fogalmazni se tudsz de már csókolóznál tisztában vagyok vele,hogy nem akarod,hogy azt mondjuk hová süllyedt ez a világ de elkel szomorítsalak a kérdésedet olvasva bizony ez jutott eszembe.Ráérsz még 4-5 évet várni ezzel ettől nem leszel nagy kislány hanem inkább egy röhejes ember.

2016. ápr. 7. 19:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 anonim ***** válasza:
100%

A 3. hozzászólást én írtam fentebb

Nézd én régebben randiztam egy lánnyal, akkor tájt lehetett úgy 19-20 év körüli.

Végül nem lettünk egy pár, nem passzoltunk össze, de ő például a szüzességét 13 évesen veszítette el, és egyáltalán nem bánta meg.


Az első barátnőm pedig elmesélte, hogy annak idején amikor 14 éves volt itt ismert meg egy 28 éves férfi. Éppen hogy betöltötte a 15-t amikor vele elveszítette.


Ezeket nem azért mondom, mert ezek követendő példák, csak megjegyezem, hogy nem semmi a világ mostanság :)

Így lassan egy elcsattant csókon már meg se lepődik az ember.


Persze én őszinte leszek, nekem 12 évesen még eszembe se jutott, de hát nem mindenki egyforma :)


F

2016. ápr. 7. 19:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 A kérdező kommentje:
Az hogy több legyen egy csóknal az eszembe se jutott az hogy 13 évesen vesztette el az már tényleg nm normális
2016. ápr. 7. 20:01
 10/14 anonim ***** válasza:
64%

Nyugodtan pontozzatok le...


1, Igen, korai.


2, Tanulás rovására egy csók?


3, Igaz, hogy azt írtam, kora, DE ha már 2 hónapja együtt vagytok és mindketten szeretnétek, akkor miért nem teszitek meg?


15F


14 éves korodban már azért másabbak lesznek a dolgok, ott már nem korai.

2016. ápr. 7. 21:55
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!