Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Fiúk! Melyik jön be jobban?

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Fiúk! Melyik jön be jobban?

Figyelt kérdés

Mi jön be nektek jobban? Melyik stílus?

Ha egy lány rocker, ha visszahúzódó, ha kifejezetten egy pláza p*csa aki mindenét kiteszegeti közszemlére, vagy ha egy lány az átlag...


És mi a véleményetek arról ha egy lány egyszerre rocker de belsőre enyhén (tényleg enyhén) hippi és soha nem úgy öltözködik mint bárki a közelében pedig elítéli érte pl az osztálya?


(bocsánat fogalmazni nem igazán tudok)



2016. ápr. 10. 09:27
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:

Rocker, kicsit visszahúzódó, legyen szerény, de bízzon magában és tudja, hogy mit tud. Bízzon bennem, legyen hűséges és tudjon szeretni, engem pedig fogadjon el olyannak, amilyen vagyok és szeressen.


Ennyi!

2016. ápr. 10. 09:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 A kérdező kommentje:

1-es

Amit leírtál az az alap lenne Elvileg...

Egyébként sok ilyen lány van (csak vannak akik önbizalom hiányosak)


De a véleményed is elmondanád ha megkérlek?😊

2016. ápr. 10. 09:40
 3/13 anonim ***** válasza:

Visszahúzódó rocker lány, jujj!:D Imádnám.

Mivel a rockban eleve van egy kis vadság, az ilyen lányban is biztos van egy kicsi, csak elő kell belőle húzni:)

Mit jelent az nálad, hogy nem úgy öltözködik, ahogy a többi?

2016. ápr. 10. 09:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim ***** válasza:
37%

Az az alap, mégsem találkoztam még ilyen lánnyal.


Véleményem nincs. Mi lenne? Nem tudom mi az a hippi, ez elég nagy hátrány. És nem ez a lényeg nekem, amit felsoroltál.

2016. ápr. 10. 09:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 anonim ***** válasza:
37%
Úgyhogy bocsi, de csak ennyit tudok mondani. :/
2016. ápr. 10. 09:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 A kérdező kommentje:

A variáns) mindenét kiteszi szóval egy p*csa

B variáns) folyton csak a márkás cuccok meg a cipők meg minden ilyesmi... Akinek alapjáratban a külső a fontos.

2016. ápr. 10. 09:56
 7/13 Firedoom ***** válasza:

Megprobalom összeszedni:

Sűrített levegő senpai megmondta a tutit az első kommentben, ezert azt nem irom le megint.

Kiteszi mindenet? Szamomra nem elonyos. Ha van mit kitennie azt mondom oke, valoszinuleg jol megnézem, de aztán Ennyi. Alapjáraton taszitanak a plaza 3,14csák.

Markas ruhák? Ez a legutolsó amit egy lanyon nézek. Egy egyszeru, kinai ruha is lehet jo. A lany sem azert fő tetszeni, mert 50centis nike pipa van a polojan.

A fő kerdes masodik felere pedig: A rockerseg az szamomra elony, hogy közben egy picit hippis az nem zavar. Szive joga ugy öltözni ahogy akar. Nem szep, ha ezert bárki elítéli, szekalja. Foleg akkor, ha ez az egyedi stilus esetleg jol is áll neki. Ha meg nem tetszik nekik kövessék az én elvemet: Hagyjak nyugton.

2016. ápr. 10. 10:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim ***** válasza:
Egyikse, legyen elegáns, kifinomult, közlékeny, barátságos.
2016. ápr. 10. 13:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim ***** válasza:

Visszahúzódó. Szerintem aranyosak.

14/f

2016. jún. 11. 17:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim ***** válasza:

Bocsi, de csak is a cuki csajok :P.. A pici, kis ölelgetni valóak *.*.. 170 körüliek is aranyosak :D.. CSak ahoz jobb cuki stílus kell, meg mondjuk rajzfilmes póló és ilyenek.. Ne csk velem aludjon, hanem sok plüssel egyszerre :3

CSak a cukik!!! Ahhw azok pedig sokszor vadak, de van hoy visszahúzodóak, viszont perverzek :P

17F

2016. jún. 11. 18:04
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!