Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Hogy derítsem ki, hogy tetszem...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogy derítsem ki, hogy tetszem e neki?

Figyelt kérdés

Nem régóta megismertem egy fiút,aki az egyik ismerősöm barátja. Nagyon kedves,szimpatikus,megértő,jó humorú fiú. Sokat lelkizek vele és mindig nagyon empatikusan reagál,idáig mindig segített. Sokat mesélünk egymásnak,a hétvégén lesz is egy találkánk. Mostanság azt érzem,hogy nagyon megtetszett nekem... Nem a külseje,a belső személyiségébe bolondultam bele. Viszont egyszerűen nem merek rákérdezni arra,hogy tetszem e neki... Vannak erre praktikák vagy jelek,hogy megtudhassam ő mit érez irántam?

17/l



2016. ápr. 14. 17:23
 1/2 anonim válasza:
Latod abbol, ahogy rad nez. 😊 Ha sokszor hozzad er, olelget, mosolyog tuti tetszel neki.
2016. ápr. 14. 17:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim válasza:
A szemedbe néz, nem fordul el ( vagy ha igen akkor zavarba van) mosolyog ha veled beszél. Figyel rád és próbál segíteni :)
2016. ápr. 14. 18:24
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!