Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Szerintetek tetszem neki,...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerintetek tetszem neki, vagy csak nagyon kedves?

Figyelt kérdés

Talán egy hónapja megismertem egy nagyon szimpatikus,empatikus fiút. Elr nem sokat beszélgettünk,de ahogy telt az idő,úgy egyre többet és többet. Ma már ott tartunk,hogy ha facebook-on elkezdünk délután hatkor beszélgetni,akkor azt kb. hajnali egykor fejezzük be. Nagyon kedves velem,sokat lelkizünk,mindig segít és boldoggá tesz. Nem olyan rég elkezdtem érezni iránta valami erősebb kötődést.Viszont nem a külseje,hanem a belső értékei miatt.


Hétfőn találkoztunk és kicsit sétálgattunk,beszélgettünk. Akkor is nagyon kedves volt,még fagyit is vett^^ Emellett pedig elég sűrűn ölelgetett és mindig kereste a szemkontaktust (amit én általában kerülök) és emiatt nagyon zavarban voltam. Kicsit el is "húzódtam" tőle,de akkor is nagyon boldog voltam. Viszont mindig arról beszélünk,hogy mi milyen jó barátopk vagyunk (mert nekem ő az első igaz barátom). Emiatt aggódom,hogy tényleg csak barátként néz rám... Szerintetek?

(16/L)



2016. ápr. 16. 11:46
 1/4 anonim ***** válasza:

Én úgy gondolom, hogy tetszhetsz neki. De ezekben soha nem voltam biztos. Nem vagyok Agg Trasbarg...

De az biztos, hogy nagyon közel állsz hozzá.

Nagyon sok sikert kívánok. És ha bármiben segíthetek írj rám.

2016. ápr. 16. 12:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:

" Ma már ott tartunk,hogy ha facebook-on elkezdünk délután hatkor beszélgetni,akkor azt kb. hajnali egykor fejezzük be."

Ezzel a szemedet meg az egészségedet (nem egészséges hajnal 1-kor elaludni és korán kelni suli miatt) is tönkre fogod tenni. Ez pedig nem éri meg senki miatt. Bocsi, az egészségügyi vonatkozás mellett nem tudtam elsiklani.


Másrészt nem bántásból, de egy hónap alatt nem fog kialakulni egy valódi barátság...

Barátokat nem ölelgetünk sűrűn, már csak amiatt se, nehogy félre értse. Szerintem tetszel neki.

2016. ápr. 16. 16:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:

Hétfőn találkoztunk és kicsit sétálgattunk,beszélgettünk.

A fiúk nem sétálgatnak olyan lánnyal, aki nem tetszik nekik.

2016. ápr. 17. 09:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
3-asnak igaza van. A normális fiúk legtöbbje nem haverkodik csajokkal, tehát csak azzal sétálgat, aki tetszik neki, és potenciális barátnőt lát benne.
2016. ápr. 18. 17:22
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!