Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Nektek mi a véleményetek?

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Nektek mi a véleményetek?

Figyelt kérdés

Van egy lány és egy fiú, mindketten 14 évesek, osztálytársak. A lány legyen most 'A', a fiú meg 'B'. A és B egy menzán ebédelnek pár osztálytársukkal együtt. A menza nagyjából tíz perc sétára van a gimitől.

Mindig együtt mennek, a többiek általában kicsit lemaradva mögöttük. B sokat piszkálja A-t, féltékenynek tűnik más fiúk említésére, és feltűnően udvarias, amiből az jön le, hogy B-nek tetszik A.

Viszont néha B elég elítélő véleménnyel van A-ról, és ilyenkor kérdésessé válik a dolog. Folyamatosan ez a kettősség van B-ben.

Egyébként se belsőleg se külsőleg nem illenek össze, valójában szinte ellentétei egymásnak. (Jó, tudom, az ellentétek vonzzák egymást, meg minden...)

Szerintetek?

Mit érezhet B?

Mit csinálnátok, hogy kiderítsétek, ki tetszik B-nek?



2016. ápr. 16. 23:50
 1/2 anonim ***** válasza:
38%
ha a lány jól néz ki akkor tetszik neki... ha nem akkor csak barátok... fiu lany barátság csak akkor létezik ha a lány ronda vagy ha a fiu meleg... de ez hogy udvarias az semmit nem jelent én ugyanolyan udvarias vagyok azzal aki tetszik mint azzal akit rühellek... nő-nő udvariasnak kell lenni
2016. ápr. 16. 23:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
Lehet túl romantikus jellem lennék,de a Jane Austen kosztümös feldolgozásban mindig az ilyen viszonyú szereplők találnak egymásra *-*
2016. ápr. 18. 17:11
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!