Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Annuka12 kérdése:

Mit kéne tennem?

Figyelt kérdés
Nos, Anna vagyok és idén leszek 14 éves. A nevemből tudhatjátok hogy lány vagyok! :D Anyukám azt mondta, hogy várjak a szerelemre. Nem akarok 14 évesen "pasit". De nem akarok félénk se lenni. Valami felkészítő válasz? És nem fogom magamat mutogatni a neten. Előre is köszi!

2016. ápr. 17. 15:18
 1/3 anonim ***** válasza:
hát Anna énis 14 éves vagyok de ne várj a szerelemre én sajnos 2 éve ezt tettem de most lehet jóra fordul minden na szóval anyukád csak azért mondta mert kisgyerekkorában megtiltották neki és ez a te döntésed nem az övé,szóval ha van egy fiú aki tetszik neked akkor szerezd csak meg (énis fiú vagyok nem magamra gondoltam) :D ha még kell valami írj vissza én csak tanácsot keresni jöttem ide
2016. ápr. 17. 15:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Szia Anna :) Nem kell várnod a szerelemre. :) majd jön az magától is. És anyukád csak óvni szeretne téged :) 14/L
2016. ápr. 17. 15:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:
Hát eddig 1 "pasim" volt de nem volt igazi kapcsolat. Semmijen. Majd kérek tőled tanácsot priviben. :) Köszi a komikat! <3
2016. ápr. 18. 18:54

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!