Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Egy csávó folyton írkált...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Egy csávó folyton írkált nekem facebookon ismeretlenül, pedig mondtam hogy van barátom és nem akarok semmit. Egyszer összefutottunk egy buliban és beszélgettünk, tök normálisnak tűnt, de azóta egyszer sem írt rám. Miért?

Figyelt kérdés
Ez csak amiatt lehet, mert élőben nem tetszettem neki, vagy lehet más oka is - pl feladta (közben lett egy csomó képem facebookonon a barátommal) vagy miután találkoztunk élőben, nem mer rámírni megint, vagy?...
2016. ápr. 18. 19:57
 1/6 anonim válasza:

Lehet az is igen,hogy nem tetszettél neki vagy valami ilyesmi.

Ìrj rà és kérdezd meg.

2016. ápr. 18. 20:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim válasza:
100%
Sérti a női hiúságod, hogy nem ír rád.
2016. ápr. 18. 20:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim válasza:
75%
nem mind1 ha ugyis van pasid?!
2016. ápr. 18. 20:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
75%
Bassza a csőrödet? Nem tetszik az egódnak? Idáig nem az volt, hogy le akarod pattintani a csávót? Jézusom.... Nők XD
2016. ápr. 18. 20:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
"mondtam hogy van barátom és nem akarok semmit." Talán ezért. Amúgy meg mit foglalkozol vele? Ott a pasid, vele törődj!
2016. ápr. 19. 13:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:
attól hogy van barátom, nincs a topon az önbizalmam a külsőmmel kapcsolatban... és egy ilyen eset nem tesz jót :D
2016. ápr. 19. 14:33

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!