Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Fiúk! Mi ez? Nem értem....

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Fiúk! Mi ez? Nem értem. Kérlek vki segítsen!

Figyelt kérdés
Van a suliban egy srác,akivel jol kijövünk egymással,szoktunk is beszélgetni,rendes és okos is. Pár barátom felhívta a figyelmemet arra hogy bejövön neki. Ezen elgondolkodtam és én is észrevettem hogy valahányszor felé nézek,észreveszem hogy bámul. Ha tetszem neki miért nem jön oda és mondja meg? Ezt sehogysem értem. Meg azért elég sokszor jön oda mrüggyel hogy beszélgessünk,beszólogat,persze nem sértő,hanem inkább vicces dolgokat. Mi erröl a véleményetek?

2016. ápr. 22. 22:01
 1/7 anonim ***** válasza:
félénk, és nem akar beégni
2016. ápr. 22. 22:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 Szim Krisztian válasza:
Nos ez egyfajta félénkség... Sajnos én is hasonló féle vagyok mivel egy hétköznapi beszélgetéssel semmi gond nincs, de amint valami személyesebb netán szerelemmel fűszerezett beszélgetés van, akkor mindig beparázok és baromságokat hordok össze és mivel ez nem valami vonzó ezért inkább csak "távoli cél" -nak fogom fel ami majdnem elérhetetlen. Szerintem hasonlóval van dolgod.
2016. ápr. 22. 22:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 A kérdező kommentje:
Nemtudom. Ő azért alapvetően elég magabiztos.
2016. ápr. 22. 22:21
 4/7 anonim ***** válasza:
az semmit nem jelentXD
2016. ápr. 22. 22:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:

Sokat számít hogy magabiztosnak mutatja magát vagy valóban magabiztos.

Az általad leírt történet alapján nem tűnik magabiztosnak.

2016. ápr. 22. 23:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
Mégis miért kéne elmondania? Ugy már nem olyan izgalmas. Jó ez így. Ha neked is tetszik fejezd ki, de ne szavakkal hanem jelekkel
2016. ápr. 22. 23:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:
Köszönöm :)
2016. ápr. 25. 17:19

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!