Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Tetszhetek neki?

Figyelt kérdés

17/L

Van egy fiú akit 2 hónapja ismertem meg. Elkezdtünk beszélgetni, elég jól elvoltunk. 1x találkoztunk is. Majd 2 hetet nem beszéltünk. Ráírtam és beszélgettünk. Ő ís írt rám utána. Írta h szerinte szép vagyok, szeret velem beszélgetni. 2 hete találkoztunk volna csak beteg lettem és így nem jött össze. Folyamatosan képeket kért rólam. Azt mondta azért, hogy legyen mit nézegetnie. Szeretne velem aludni meg fagyizni is elhívott. De több, mint 1 hete semmi nem is ír. Meg sokszor elég hűvösen viselkedik.:( Ő 19 éves.


2016. ápr. 23. 10:56
 1/6 anonim ***** válasza:

A leírtak alapján csak kalandot keres, vagy inkább csak szórakozik veled.

Küldj egy képet,akkor jobban tudnánk véleményt mondani.

2016. ápr. 23. 11:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:

'szeretne velem aludni'

Na szerinted mit akar tőled?:D

2016. ápr. 23. 11:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:
azt nem titkolja, hogy szeretne velem lefeküdni, mert mondta...
2016. ápr. 23. 11:25
 4/6 A kérdező kommentje:
ha mégis csak azt akar akkor ez nagyon rosszul esik...:((
2016. ápr. 23. 11:34
 5/6 anonim ***** válasza:
Szeretne veled aludni........1X TALÁLKOZTATOK!!!! TE NORMÁLIS VAGY,hogy még ezek után érdekel??? Meg nyiltan bevallja,hogy le akar veled feküdni.....az ilyen ember milyen? Egy normális lány elküldi az ilyet a fa.szba... te meg itt sírsz.....ő a nagyobbik szégyen, de te se vagy semmi...
2016. ápr. 23. 14:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:
de egy suliba járunk....minden nap láttuk egymást az elött is
2016. ápr. 23. 15:29




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!