Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Lányok az zavar titeket, ha...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lányok az zavar titeket, ha egy fiúnak nincs okostelefonja, facebookja meg ilyenekből kb semmilye?

Figyelt kérdés
Nekem nincs Facebookon, nincs okostelefonom. Egyesek tudom, hogy ferde szemmel néznek rám emiatt de úgy általánosságban gond ha nincs semmi ilyenem?

2016. ápr. 24. 19:16
 1/7 anonim ***** válasza:
53%
Nálam az pont előny,ha egy fiúnak nincsen facebookja:)
2016. ápr. 24. 19:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
Szerintem ne érezd magad kellemetlenül te így vagy különleges,ne állj be a sorba szard le azokat aki emiatt ferde szemmel néznek rád.Legalább te nem a facebookon éled az életedet.(:
2016. ápr. 24. 19:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
Pont hogy előny szerintem.Van normális életed és nem teszed ki az életed az internetre.Ha mások emiatt piszkálnak,sz@rd le őket!
2016. ápr. 24. 19:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:

Hát nekem okostelefonom meg facebookom is van. Az okostelefon nélkülözhetetlen számomra (mert azon játszok :"DDD), de facebookra 2 hetente megyek fel fél percre, amíg "megelégedetten" konstálom, hogy semmi érdekfeszítő nincs azon a közösségi oldalon.


A fiúnal, akibe már Szeptember óta szerelmes vagyok, nincs facebookja, és csak januárban tudtam meg, hogy milyen telefonja van, addig fogalmam sem volt, hogy van-e telefonja.


Szóval nálam az általsd leírt dolgok csak pozitívumok lehetnek :)

2016. ápr. 24. 19:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
100%

Engem nem zavar, inkább örülök, hogy nem egész nap a telefont nyomkodja, mint a korombeli fiúk :)

14L

2016. ápr. 24. 20:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
100%

Olyan szempontbol jelent csak hatranyt,hogy azert jo dolog a szerelmemmel ingyenesen beszelgetni akkor is,amikor nem lehetunk egyutt. Ez pedig az okostelefon es peldaul a Facebook Messenger segitsegevel lehetseges.

Ferde szemmel nem neznek ra emiatt,tenyleg csak ez az egy rossz oldala van a dolognak.

2016. ápr. 24. 22:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 Mcgalagony17 válasza:

Nekem nincs okostelefonom, azt az elvet vallom, hogy a telefon csak hívásra és sms-re való :) Facebookom van, de csak beszélgetésre használom, és nem lógok rajta egész nap. Szóval egyáltalán nem létfontosságú számomra, hogy valaki technika-őrült legyen. :)


22/N

2016. ápr. 27. 18:10
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!