Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Celzasnak vegyem?

Figyelt kérdés
Korhazban voltam most 5 napig, megismertem egy lanyt. Elso pillanattol kezdve total szimpatikus meg minden.. Hetfo este messengeren beszelgettunk, szoba kerult hogy megbantottak. Megkerdeztem tole, hogy hogyan tudnek segiteni. Annyit mondott, hogy szeretetre lenne szuksege, annyi is eleg lenne ha egy fiu bemenne hozza, es megolelgethetne. Ugy 23:30 korul lehetett, meg o is mondta utana, hogy nem igazan tudok segiteni, mert a noverek figyelnek. A keddi nap annyi volt, hogy megnyilt nekem, beszelgettunk. Itt kerdeztem tole, hogy miert nem a lanyokkal van, es miert mond el nekem ilyen dolgokat. Azt mondta erre, hogy jobban szereti a fiuk tarsasagat, meg jobban szereti fiuknak elmondani ezeket. Itt le is mondtam mindenrol. Ezen a napon kezdte azt csinalni, hogy megkerdezte, hogy at johet-e hozzank, es amikor jott eloszor, mondta hogy rosszul van, mondtam neki, hogy uljon vagy fekudjon le a helyemre, en majd ulok szeken. Amikor lefekudt, mondta fekudjek be melle. Kicsit zavarba jottem, inkabb csak ultem, kesobb megkert hogy fekudjek. Szerdan meg rettenetesen osszezavarodtam. Delutan apum hozott be valamilyen chipset, en viszont nem szoktam ilyesmiket enni, igyhat megkerdeztem a lanyokat, amikor athivtak. Erre o azt mondta (valoszinuleg okorkodesbol), hogy add nekem, itt vagyok neked en. El megyek a chipsert, amikor visszaertem, odaadtam nekik, szetosztottak, ugye en egybol az O agyara ultem, mivel ott is volt, hogy megkert, hogy fekudjek melle, meg uljek oda. Leulok, O is jon, es leul. Leul, de nagyon kozel hozzam, szinte kezunk osszeert. Nem tudtam mire kovetkeztetni, hogy most ilyen masokkal is, vagy sem (volt 2 szobatarsam, de veluk nem csinalt ilyet. Olyan szomorkas volt, megkerdeztem tole, hogy van-e valami baj. O felallt, atment az agy masik oldalara, lefekudt. Lefekudt, de ugy, hogy a feje az olemben volt. Itt mar nem is tudtam, hogy almodok vagy sem. Masnap reggel egyutt mentunk kezelesre, O hamarabb vegzett, mint en, de megvart. Beszelgetunk, egyszer csak elkezdi simogatni a karom. Kesobb bejon hozzam a korterembe, mellem fekudt, es hozzambujt, de olyan felenken. Kesobb megint elkezdte simogatni a karom. Ilyesmik mentek egeszen Pentek delutanig, egy szoros olelessel bucsuztunk. Azota is beszelgetunk messengeren, egy talalkozas is szobajott. Bocsanatot kerek a regenyert, probaltam minel jobban rovidre fogni. 13/f

2016. ápr. 25. 01:20
 1/9 anonim ***** válasza:
100%

Hát.... Ha velem ilyen történe egy álmom válna valóra xd

Ved annak xd

Hány éves volt a lány?

2016. ápr. 25. 02:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 A kérdező kommentje:
15 :D ma is ugy kivant joejt, hogy mondta almodjak vele :D erre kerdeztem, mit almodjak. annyit mondott, hogy azt mar ram hagyja :D
2016. ápr. 25. 03:01
 3/9 anonim ***** válasza:
100%
Nem tűnik fel,hogy úgy nyomul rád,mint az állat?:D Tetszik?Akkor csinálj valamit,mert egy idő után megunja.
2016. ápr. 25. 06:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
100%

Sanszosnak érzem hogy kamuzol, de ha mégsem... hát... enyhe kifejezés hogy jó esélyeid vannak.

Es legyel szives hasznalni ekezeteket. Kegyetlenul nagy igenytelenseg kulomben és adott helyzetben nem is teljesen ertehto a szoveg.

2016. ápr. 25. 07:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
Neked nagyon könnyű dolgod van, örülj neki. Élj a lehetőséggel, hogy lehet valakid. ;) Lehet csak átmeneti, de megéri megpróbálni. :D
2016. ápr. 25. 08:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
Én nem szidom a kérdezőt, mert még csak 13 éves. Nem csoda, ha még nem veszi a lapot. Amúgy irigylem. Én már biztosan léptem volna a helyében. Egy másik ismerősöm meg úgy került kórházba, hogy körülötte csak szenvedős öregemberek voltak.
2016. ápr. 25. 10:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
Anime sztori gyanus
2016. ápr. 25. 11:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 A kérdező kommentje:
Bocsanatot kerek az ekezetekert is, xbox-rol irok, mert nem vagyok gep kozeleben. Masreszt egyaltalan nem kamu, es azert nem mertem meg lepni, mert kozben keresett pasikat itt-ott. Elegge kezdte furcsalni a dolgot amikor megprobaltam lepni. Ha szeretnetek bovebben beszelni a dolgokrol, akkor facebook. Nevert kuldjetek privat uzenetet, vagy a sajat neveteket. Koszonom az eddigi valaszokat!
2016. ápr. 25. 13:18
 9/9 anonim ***** válasza:
"azert nem mertem meg lepni, mert kozben keresett pasikat itt-ott" - ez rossz hozzáállás. Pár év múlva megtudod, hogy ez csak arról szól, hogy több vasat tart a tűzben, mert ha az egyikkel nem sikerül, még mindig van B-, C-, D-, stb. terv. Gondolom ha neked több lány is tetszene, te is próbálkoznál többnél is, nem csak all in alapon egyre koncentrálsz, a többit meg hagyod futni, holott még nem is alakult ki semmi.
2016. ápr. 25. 16:44
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!