Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Fiúk nálatok mit jelent azt h...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Fiúk nálatok mit jelent azt h neked bármikor?

Figyelt kérdés

Van egy srác akivel együtt járunk úszni

Az elején még nem beszélgettünk vele de aztán idővel kezdtük megismerni egymást és egy ilyen alkalommal illedelmes ember létére bemutatkoztam neki magyarul kezet nyújtottam és mondtam h h hívnak ő is mondta a nevét (kellemes helyzet volt) és utána mondta h "Örülök" és mélyen a szemembe nézett és elmosolyodott

Mondtam h én is és ennyi még utána is sokat beszélgettünk

AZtán megtaláltam facen és bejelöltem de azóta egyikünk sem írt a másiknak

És utóbbi két edzésen olyan érzésem van mintha félne rám nézni vagy mi

Mert amikor oda nézek gyorsan félrekapja a fejét és más merre néz

De ha meg én elfordulok periférikus látással látom h néz

Meg edzések közben is néz

És most sajna nem tudom mi van:/

És nemrég írtam neki egy üzit és beleírtam az üzenetbe h "ne haragudj h zavarlak" és erre ezt írta h neked bármikor

Ez mit jelentsen?



2016. ápr. 25. 15:08
 1/2 anonim ***** válasza:
100%
Azt, hogy te nyugodtan írhatsz neki, mert nem zavarod őt soha = örül, hogy ráírtál:)
2016. ápr. 25. 15:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
100%

Ti lányok mindig túl bonyolultan gondolkodtok, pedig olyan egyszerű ez az egész.

Írj rá minél többször, beszélgess vele.

18/f

2016. ápr. 25. 15:58
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!