Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Ha egy fiú haverom valami...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ha egy fiú haverom valami beszólásomra azt írja, hogy "köszi én is szeretlek XD" az jelent valamit?

Figyelt kérdés
2016. ápr. 27. 17:46
 1/4 anonim ***** válasza:
100%
Nem azt jelenti, hogy szerelmes beléd, ne aggódj. Beszólásra sokan szoktunk így reagálni, ez csak egy egyszerű visszaszólás.
2016. ápr. 27. 17:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
jó mert én se éreztem ilyet és nem is örülnék neki ha akarna valamit mert az egyik legjobb haverom
2016. ápr. 27. 17:58
 3/4 anonim ***** válasza:
Uhh, ugye ez csak kamu? Csak nem gondolod, hogy szerelmes beléd és azt ilyenkor és így közölné? :)
2016. ápr. 27. 18:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
100%

- Mindjárt jövök.

- Nem kell sietni.

- Köszi, én is szeretlek!


Ez olyan, mint a kapd be! Erre a válasz, kapd be te. Ugyanaz, mintha azt mondaná. Köszi, én is szeretlek, csak ez szebben van kifejezve. Elég régóta divat egyébként. 90-es években hallottam először.

2016. ápr. 27. 18:22
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!