Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Van egy fiu aki nagyon tetszik...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Van egy fiu aki nagyon tetszik es allitasa szerint szeret (ett) de van baratnoje. mit csinaljak? (tobbi lent)

Figyelt kérdés

Van egy fiu a sulinkban o vegzos en most vagyok 9.es nagyon joba voltunk de igazabol csak fb-on beszelgettunk mert ahogy kesobb kiderult baratnoje is a sulinkba jar es eleg feltekeny tipus.

Tobb honapig beszelgettem ezzel a fiuval es beleszerettem ami neki is eleg hamar leesett es ugy hogy kozben baratnoje volt nekem olyanokat irt hogy szeret nagyon edes vagyok sziveket kuldott felmeztelen fotokat stb..par hetig nem beszeltunk mert felt hogy a baratnoje mit szol ha meglatja de aztan irtam neki hogy hianyzik blablabla..aztan ujra beszelgettunk

de nemreg a baratnoje megtudta hogy mi irogatunk kiakadt elkezdett feltekenykedni ami miatt mar nem beszelunk de en elmondtam neki hogy szeretem amire az volt a valasza hogy mar nem erdekli de azota akar hanyszor jon szembe az utcan vagy suliban a folyoson addig nez mig el nem megy mellettem de nem vegig nez rajtam hanem melyen a szemembe es nem tudom eldonteni hogy most mi van? pl:egyik reggel arra keltem hogy instagramon egy olyan kepemet lajkolta amit az "uzenofal" mar nem hoz ki szoval nem ertem miert nezegeti az oldalam miert lajkolgat es nez folyton ha nem erdeklem?

3 nap mulva ballagas ami utana valoszinu hogy tobbet nem latom mivel o egyetemre megy...

Tudom kicsit zavaros de valaki valami tanacs?


2016. ápr. 27. 21:28
 1/2 anonim ***** válasza:

Nem olvastam végig, mert felesleges. Ha van barátnője, akkor ne tegyél semmit. A "szeretett" egy múltidőben lévő ige, ergo az már nincs a jelenben. Innentől fogva nem tehetsz semmit.

Bocsi a nyersségért és kitartást!

2016. ápr. 28. 08:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim válasza:
Szia talan azzal probalkozhattal volna hogy elcsabitod... mikor a baratnoje nincs ott de bocsi csak kkeson olvastam....
2016. aug. 8. 03:40
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!