Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Az exem balesetet szenvedett,...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Az exem balesetet szenvedett, egybol rairtam. Miert? Mar nem is szeretem (legalabbis en ugy gondolom)

Figyelt kérdés
Amikor hallottam mi tortent vele (agyrazkodas mert lefejeltek), reflexbol rairtam. Egy honapja szakitottunk es nem is beszeltunk azota, kb idegenek lettunk egymasnak. 15L

2016. ápr. 30. 05:57
 1/8 anonim ***** válasza:
Ez teljesen normális, hiszen ismered, valamikor szeretted, fontos volt neked.
2016. ápr. 30. 06:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
Na most az teljesen más hogy te úgy gondolod vagy hogy úgy érzed:). Nincs olyan hogy te elfelejtenéd őt. Akit egyszer megszerettél igazán, azt nem tudod elfelejteni. Az ember nem felejt csupán beletörődik abba hogy nincs többé. Szóval teljesen természetes hogy a még akkori szerettednek most történt valami baja és te automatikusan reagáltál erre.:).
2016. ápr. 30. 07:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
Ez normális, mondjuk nekem az már kétséges, hogy tényleg nem szereted, ha miatta kiírtál egy kérdést...:DD
2016. ápr. 30. 08:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 A kérdező kommentje:
Igazatok van :-) Csak azert gondolkoztam ezen, mert lehet h fura ez igy meg hat nem is igazan bekevel valtunk el. De jo tudni h ez normalis ilyenkor :D
2016. ápr. 30. 08:57
 5/8 A kérdező kommentje:
Tenyleg nem szeretem mar, csak szimplan vagyakozom vkire es hat o ott volt nekem sokaig.. De tenyleg a szerelem mar elmult
2016. ápr. 30. 08:58
 6/8 anonim ***** válasza:
0%
eloszor is egy agyrazkodas kicsit sem komoly nekem 3 is volt tul lehet élni fölösleges aggódni... másodszor én hamarabb röhögtem volna ki az exem ilyenkor minthogy aggodjak vagy rairjak... ha megdöglik az nekem a legjobb nem kell többet néznem a hülye fejét...
2016. ápr. 30. 09:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:

Szerintem pedig sokkal erettebb ilyenkor megkeresni,es erdeklodni felole,mint kirohogni. Persze,ha valami hatalmas disznosagot csinalt,akkor mas a helyzet,de ezt nem emlitetted.

Nekem van olyan exem,akivel joban vagyok. Szoktunk neha beszelni,es tegnap is egyutt buliztunk. Valamikor szerettuk egymast,es mivel amig egyutt voltunk jol mukodott,most is megertjuk a masikat. Nem mondom,hogy olyan mely baratsag,de azert jol kijovunk es szamithatunk a egymasra.

Remelem,a volt baratodnak nem lesz semmi komoly baja.

2016. ápr. 30. 09:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
Örülj neki, hogy nem olyan vagy, mint a 6os válaszoló.
2016. ápr. 30. 11:15
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!