Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Valaki tud segíteni? Sos

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Valaki tud segíteni? Sos

Figyelt kérdés
Van egy lány aki nagyon tetszik.sokszor láttuk egymást a suliba,de csak ennyi.az a baj hogy szombaton elballagott a sulibol és nagy valószinűséggel soha többé nem fogom látni,de már most nagyon hiányzik.rossz bele gondolni hogy eltűnik az életemből.mindig is nagyon tetszett csak soha nem mertem vele beszélgetést kezdeményezni,mert tudom hogy engem észre sem vesz és közömbös vagyok neki,és ez is megörjít.lehet hogy van barátja is.nekem soha nem volt szerintem esélyem,mert ő nagyon szép én meg soha nem voltam jó pasi egy lány szerint se,főleg hogy nem volt még barátnőm.csak az fáj hogy elment,mert mindig jo volt őt látni.még facebookon se ismerösőm és még életjelét se látom!szerintetek mit csináljak hogy elfelejtsem őt? Megnyugszok majd valamikor? Már sokszor elakartam őt felejteni de nem megy!
2016. máj. 2. 18:11
 1/3 anonim válasza:

Persze hogy elfelejted. Gondolj arra hogy az élet megy tovább. Esetleg jelöld be frászbúkon. Max nem jelöl vissza, na bumm.


És te hányadikos vagy?

2016. máj. 2. 18:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
Idősebb vagyok csak több évfolyamos szakra járok.Nem merem bejelölni,mivel ő egy elég szép lány és ez meglátszik a likeokon ,én meg pont forditva.tűz és víz vagyunk.meg ő magasabb is szóval tuti kivan zárva az esélyem
2016. máj. 2. 19:44
 3/3 anonim válasza:
Nem biztos, hogy ki van zárva az esélyed. Jelöld be, és ha vissza jelöl, akkor írj rá, kezdj el beszélgetni vele! Lehet, hogy ha beszélsz vele, rájössz, hogy nem is érdemel meg téged. De az is lehet, hogy pont az ellenkezdője. Lehet, hogy összebarátkozok. Első lépésnek az is jó lenne, és utána a "friendzone"-ból áttérnétek fokozatosan a "lovezone"-ba. Tehát jelöld be, az még nem árthat! :))
2016. máj. 2. 21:16
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!