Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Egyéb kérdések » A tinifiuknak milyen lanyok...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A tinifiuknak milyen lanyok jonnek be?

Figyelt kérdés
Titeket 14-16eves korotokban mi fogott meg egy lanyban?
2016. máj. 2. 21:44
 1/6 anonim ***** válasza:
A mosolya :)
2016. máj. 2. 21:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
Szeme, mosolya, frizurája, ruhája. Emellett az is nagyon jó jelző, ha érdekli őt a hobbim (netalántán közös hobbink van) és ugyanazt a zenét hallgatja. Persze az utóbbi kettő csak megismerkedés után derűl ki.
2016. máj. 2. 22:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
hát 14-16 évesen én még nem igazán gondolkodtam ezen, akkor még csak facebookos "barátnőm" volt, nem is tudom mi fogott meg benne/bennük
2016. máj. 2. 22:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
külsőre legyen karcsú, sportos, senki nem szereti a köver lányokat... belsőre legyen mosolygós pozitív és picit dilis és semmilyen körülmények között ne legyen rockos vagy metalos... ne motorozzon... es ne vonza őt a bulizás, drog, pia cigi, tetkó ez nem sok dolog de ha valakiben ezek megvannak akkor nálam nyerő 17/F
2016. máj. 3. 07:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
Na, mint kerteltek, mindenki tudja, hogy a segge/melle :D (kit melyik jobban)
2016. máj. 3. 08:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim válasza:
#5nek igaza van. Mindenki kertel h pl aszeme. De byaron tavasszal az utcan pl napszemcsiben van johogy a segget nezik nem is latjak a szemet
2016. máj. 5. 18:27
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!