Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Most akkor mit és hogyan kéne...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Most akkor mit és hogyan kéne csinálnom? Vagy hagyjam az egészet és várjak?

Figyelt kérdés

Szóval eléggé hosszú lesz ez szerintem, viszont a még rosszabb hír, hogy tömör is, szóval csak akkor olvasd tovább, ha biztos vagy a dolgodban és hiszed, hogy tudsz segíteni. ( Amit előre nagyon szépen köszönök :D)

Szóval nem is biztos, hogy jó témában írom ki a kérdést, de hát végül is tini vagyok :D.

Nah a gondom annyi lenni, hogyha nincs egy barátom se, attól még szerezhetek barátnőt nem? Mert egy lány le idiótázott, hogy az égvilágon senkim sincs, és csak ő van/volt nekem és vele törődtem állandóan.. Nos az igaz, hogy nincs senkim. Soha nem volt egy barátom se és a szüleimmel a kapcsolatom nagyjából annyi, hogy anyám elhagyott azt se tudom, hogy néz ki, apám meg dolgozik, amikor itthon vagyok így elkerüljük egymást állandóan.

Szóval barátok nélkül tényleg ennyire nem érdemes ismerkedni? Ha még csak a barátok lenne a legkisebb gond.. Szerintem félőrült vagyok és nincs, olyan ember, aki megértene. Kis koromban egy másik univerzumba akartam átmenni, ahol menőbb vagyok, de csak egy heget sikerült szereznem az oldalamon mivel ügyes voltam. ( Hosszú story, akit ez érdekel, annak levélbe elküldöm :D)

Hát volt egy időszakom, amikor semmi önbizalmam nem volt, de elmentem sportolni és már jól érzem magam a bőrömben. (néha túlságosan is :D) Huha érzem, hogy a nagy büdös semmiről beszélek, és ez senkit se érdekel, szóval lényegre térek :D.

Nem találom a társam ebben a hatalmas világban :/, mindenki, olyan fura és az embereket, olyan dolgok nem érdeklik, amit engem :/. Habár fiatal vagyok, de valamiért azt érzem, hogy én nem fogom megtalálni, ezért keresni kezdtem, de csak egy rakás különböző embert találtam, akik olyan gyerekesek, amivel nincs gond, mert én is az vagyok a magam módján, csak hát azért mindennek van határa nem? ( Lásd Magyar ország, még le is zárták :D) Igazából a mai emberekkel van a gondom. Megfigyeltem őket és hát rájöttem, hogy a semmiről beszélnek egésznap és nagyon érdekes szavakat használnak, amiket nem tudok hova tenni a fejemben :D. Meg hát az a másik, hogy mindig hallom, hogy így meg úgy itták magukat majdnem halálra. ( A manipulálható tini lányok kihasználásáról nem is beszélve még.) Komolyan mi bajuk a mai lányoknak?

Még mielőtt valaki elkezdene oltani, rendszeresen sportolok és az úgymond nagy menő kondis srácokat simán lenyomom szkanderban és futásban is egyaránt. De tényleg jó nagyot néztek, mikor inga futáson 87et futottam.

Nah az igazi gondom, mert szerintem már eleget rizsáztam, az lenne, hogy keresem tovább a hozzám illő lányt vagy hagyjam az egészet, mert egyszer rám talál? (amit még mindig kétlek) Hogy megértsétek, miért nincs, egy barátom se leírom, hogy mik érdekelnek, és mit csinálok.

Szóval imádom az állatokat, így szabadidőmben sokszor kisegítek egy állatmenhelyen. Imádok a természetben lenni, főleg biciklizni :D Imádok biciklizni. Nagyon, de nagyon szeretem az esőt és a kedvenc csokim a túrórudi, amiből akármennyit megtudnék enni :D. Kedvenc tantárgyaim (Emiatt néznek aztán furának :/.) matek, fizika és a történelem :D Ezekből szerintem nincs is másjegyem csak 5ösöm :D A kémiát közepesen szeretem, van olyan része, amit imádok és van olyan, amit ki nem állhatok. Hát azt már írtam, hogy sportolok, nah de mit? Küzdősportozok, lassan már 1,5 éve. Kedvenc játok a Dota2 és a motorokat jobban szeretem, mint a kocsikat.

Hogy ne írjak ennél is többet, szerintem ennyi elég lesz. Szóval, ha keresnem kéne tovább, akkor esetleg hol és hogyan találhatok normális értékrendekkel rendelkező lányokat? :D És előbb barátokat szerezek? Eddig megvoltam nélkülük nekem csak egy hasonló lány kéne, aki nem bánja, ha folyton folyvást ölelgetem :D

Nos ha eljutottál ideáig, akkor ennyit igazán megérdemelsz, szóval gratulálok és köszönöm szépen, hogy végig olvastad :D.

UI: Remélem nem követtem ezzel szabálysértést vagy valami, mert nem állt szándékomban ezt tenni.

Mindenkinek további szép és kellemes napot, hello :D



2016. máj. 4. 09:19
 1/3 anonim ***** válasza:

Én végig olvastam,mert olyan pozitívnak tűnsz,annak ellenére amit írtál,és ez jó dolog.:-)


Attól,hogy nincs egy barátod sem,attól simán lehet barátnőd,nemis tudom miért gondoltad hogy nem.


Dehogy vagy te félőrült,teljesen az vagy.:-D Na jó most komolyra fordítva a dolgot,szerinted a mai világban ki marad normális?

Olyan lányt kéne találnod,aki hasonló hozzád,és ezt a legnehezebb,de nem lehetetlen.

Arra ne várj hogy magától fog jönni,inkább keressél tovább mondjuk olyan helyen amit szeretsz csinálni.

2016. máj. 4. 09:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:

Szerintem ha úgy érzed hogy ő az a lány és szeretnéd meg vele ezt folytatni akkor menj utána. De egy kapcsolatban fontos hogy ne fojtsatok meg egymast és szerintem a külön baráti körök is jók mert muszáj elszakadni valamikor a másiktól. Lehet hogy nem egy tíz fős baráti kört kell keresned, de egy két jobarat sose árt:) amikor én randiztam egy sráccal mondta hogy neki sincsenek barátai és őszinte leszek ez engem zavart.

Ha pedig nem olyan fontos a lány akkor is fontos hogy járj el helyekre ismerkedni mert legtöbbször egyébként baratokon keresztül lehet megismerni a megfelelő embereket:)

Sok sikert!

2016. máj. 4. 11:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:
Köszönöm szépen a válaszokat :D Hát nem igazán szoktam leszólítani embereket :/ szóval nem tudom, hogy kell ismerkedni.. De megoldom :D Köszi mégegyszer hello és további szép napot :)
2016. máj. 5. 09:24

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!