Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Fiúk, nektek az zavaró lenne...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Fiúk, nektek az zavaró lenne ha egy lány sokat eszik?

Figyelt kérdés
én már évek óta csak eszek,ez az egyetlen örömöm,nem tudom mikor fogom kinőni.titeket mennyire zavarna? (ahhoz képest,hogy rengeteget eszek nem vagyok dagadék)
2016. máj. 6. 01:28
1 2
 1/15 anonim ***** válasza:

Nem zavar,inkáb ürülök hogy szeret enni nem úgy mint más lányok csak egyszer esznek egy nap :D

Amúgy szivesen megismernélek :D

2016. máj. 6. 01:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 anonim válasza:
87%
Van egy ilyen barátnőm, majdnem kislány kora óta ismerem, és tök cuki, ahogy egyszer evett az étteremben mellettem. Úgy belemarkolt a kenyér belébe, összegyúrta, majd rám nézett és úgy kapta be, és elmajszolta boci szemekkel. Tiszta cuki volt, és ő is olyan, hogy kb. semmit sem hízik. (F)
2016. máj. 6. 01:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/15 anonim ***** válasza:
Amúgy én 17 vagyok
2016. máj. 6. 01:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/15 A kérdező kommentje:
akkor ismerj meg :D
2016. máj. 6. 01:37
 5/15 anonim ***** válasza:
Elsö voltam
2016. máj. 6. 01:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/15 RRR ***** válasza:

imádnálak,mert én is szeretek enni és 179cm/73kg vagyok

f

2016. máj. 6. 01:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/15 anonim válasza:
Pótcselekvés. Érzelmi kiéhezettség.
2016. máj. 6. 02:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/15 anonim válasza:
Csak addig aranyos,amíg nem vagy hízékony szerintem :D
2016. máj. 6. 02:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/15 anonim ***** válasza:
Szerintem valami gáz van veled. Nem az, hogy szeret valaki enni, hanem hogy csak az az örömöd? És rengeteget? Tényleg valami helyett csinálod, ahogy az egyik fentebbi írta. Ami általában valami problémára vezet vissza, ergo lelki bajod van nagy valószínűséggel. Ami nekem nem tetszene, én olyan nőt szeretnék, aki harmóniában van önmagával.
2016. máj. 6. 06:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/15 anonim ***** válasza:
Ha nem hajlamos az elhízásra, akkor nem zavar. Vagy ha hajlamos is rá, de tesz ellene Pl sportol, akkor sem. Sőőőt, örülnék is neki, legalább végre tudnék kinek főzni! :-)
2016. máj. 6. 06:26
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!