Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Mit szólna ahhoz egy pasi, ha...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit szólna ahhoz egy pasi, ha kiderülne, hogy ő előtte még nem volt pasim?

Figyelt kérdés
De nem mondtam meg neki,hogy ne nézzen rám furán és ezért inkább azt mondtam,hogy volt.

2016. máj. 8. 00:17
1 2
 1/13 anonim válasza:

Pasitól függ.

Ne hazudj neki, mert a végén magadat nem fogod tudni lekövetni, és össze-vissza fogsz hülyeségeket beszélni, mindíg mindent a hazugságaidhoz viszonyítva kell majd mondanod, és ez szellemileg terhelő.

2016. máj. 8. 00:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 RRR ***** válasza:

örülne,ha ő lenne az első


ne hazudj,rá fogsz faragni ,hidd el


nem fog bízni benned....

2016. máj. 8. 00:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim válasza:
90%

Azt hogy nekem sem volt még barátnőm, úgyhogy no para :D

(Nem a "csúnya vagyok és minden nő egy q-rva" típusú gyakorizók táborát erősítem.)

2016. máj. 8. 00:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim ***** válasza:

Engem nem zavarna! Viszont ha elmondanád akkor tudnám, hogy a szokásosnál is jobban vigyázzak rád!

Szívesen lennék a tanító bácsid!

2016. máj. 8. 00:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 A kérdező kommentje:
Hát az jó ha téged utolsó válaszoló nem zavarna,mert akivel most ismerkedne zavarna,hogy hazudtam neki...
2016. máj. 8. 00:31
 6/13 RRR ***** válasza:

mentsd a helyzeted ,azzal hogy elmondod az igazságot...hogy féltél mit fog szólni...ezért tetted

2es voltam

2016. máj. 8. 00:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 A kérdező kommentje:
véletlenül félreírtam,akivel most ISMERKEDEK
2016. máj. 8. 00:38
 8/13 A kérdező kommentje:
Csak az a baj,hogy egyszer már nem mondtam el neki,hogy még szűz vagyok és azért is felhúzta magát
2016. máj. 8. 00:40
 9/13 anonim válasza:
én örülnék neki :)
2016. máj. 8. 01:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim ***** válasza:

Egyértelműen imponáló lenne :D Hisz ő az első férfi/fiú akit közel engedsz magadhoz :D Mint valami díj vagy hasonló :D Hogy kiérdemelte a bizalmad.. Szóval én örülnék neki nagyon is..

17F

2016. máj. 8. 09:20
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!