Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Miért vagyok ellenséges a...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért vagyok ellenséges a párommal, ha vitára kerül a sor?

Figyelt kérdés
Ritka, hogy vitáznánk valamiért, de ha igen, én rögtön ellenségeskedve lépek fel, annak ellenére, hogy életem szerelme, pár másodperc alatt képes vagyok úgy tekinteni rá, mintha abban a pillanatban a legnagyobb ellenségem lenne. Arra gondoltam, hogy ez régebbi kapcsolatnak vagy bármi egyébnek tulajdonítható be.. Utálom, hogy ilyen vagyok, és rengetegszer átbeszéltük már, hogy türelmesebb leszek, és az elmúlt pár hétben sikerült is ez, és szeretném, ha így is maradna. Ha netán tudtok ötletet adni, hogy miért van ez, akkor még könnyebb lenne segíteni a problémán. Előre is köszönöm :)

2016. máj. 8. 23:11
 1/3 anonim válasza:
Egyszerűen csak forró fejű vagy és hamar ideges leszel, olyankor meg könnyen odavágunk a másiknak olyat amit megbánunk. Próbálj változni és igen a türelem.. hát dolgozz rajta, úgy látom jó úton jársz :)
2016. máj. 8. 23:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:

mert nem gondolkodsz, és nincs tudásod egy vita eredményes levezetéséhez.


Asszertív kommunikáció, játszmák ismerete, tisztában lenni saját magaddal, hogy mit szeretnél, stb... fontos lenne.


Vita jó dolog alapból, csak tudni kell bánni vele :)

2016. máj. 9. 01:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:
Nem mondanám, hogy nem gondolkodom, mert szoktam, főleg ha vitázunk, és mindig elismerem, ha tévedek, mindig végiggondolom, hogy az ő szempontjából milyen a helyzet és nem az igazságomért harcolok, hanem megoldást szeretnék, az egészben a gond, hogy az első mindig az ellenségeskedés, aztán észreveszem magam, hogy nem így kellene.. Nem tudom minek tulajdonítható az, és kétlem, hogy annak amit a második írt
2016. máj. 9. 16:41

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!