Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Hany eves kortol lesz fiuknak...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Stadlertomi kérdése:

Hany eves kortol lesz fiuknak spermajuk? Abol lehet baj hogy 14 eves fiu 14eves lanyal lefekszik?

Figyelt kérdés
2016. máj. 12. 06:43
1 2
 1/13 Koplárovics Béci ***** válasza:
82%
Nem baj lehet, hanem gyerek. Persze 14 évesen is lehet védekezni.
2016. máj. 12. 06:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
67%
Szerintem kicsit korai; maradjatok a pettingnél :D
2016. máj. 12. 07:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim ***** válasza:
95%
Hát én beszarok...! Menjetek homokozni!!
2016. máj. 12. 08:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim ***** válasza:
69%
most komolyan... mi van már? én sem vagyok öreg, 22 éves vagyok, de kiakadok ezektől a kérdésektől... ezzel polgárpukkasztani akartok vagy tényleg, frankón ez a mai világ? fingod nincs mi az a sperma, mikor és mitől van de a dugáson jár az eszed... ülj le anyukáddal beszélgetni előtte legalább.....
2016. máj. 12. 08:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 anonim ***** válasza:
76%
A mentális fejlettségeteket figyelembe véve még egy 4-5 évet várjatok a szexualitással.
2016. máj. 12. 08:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 anonim ***** válasza:
70%

Azért "érdekes" lehet néhány válaszoló lelkivilága...itt oltjátok a srácot, pedig van annyi esze, hogy szex előtt tájékozódni akar...szerencsétlen azt hitte, kérdezhet a tapasztaltabbaktól, de csak egy csoport bunkóba botlott.


Kedves kérdező: Igen, 14 éves korban már van sperma. Ha lefekszetek, gyerek lehet belőle, akinek a felnevelése nagy felelősséget kíván. Életkorotokból adódóan más formáit élvezhetitek inkább a szerelemnek, úgymint csókolózás, ölelkezés, simogatás, petting, orális szex. Jobb betartani a fokozatosságot. Ha pedig annyira kívánjátok, hogy mégis lefekszetek egymással, akkor mindenképp használjatok óvszert.

2016. máj. 12. 10:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 anonim ***** válasza:
54%
utolsó! Szerintem egy 14 éves gyerek napi szinten recsizik és nem tudja eldönteni van e spermája vagy nincs? Ez nem tájékozódás ez idióta kérdés és idióta kérdésre nem lehet nem idióta választ adni.
2016. máj. 12. 11:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim ***** válasza:
54%
Csak szólok, hogy az ondó nem egyenlő a spermával. Ezek szerint te ezt nem tudtad, nagyokos. :)
2016. máj. 12. 11:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim válasza:
13%
Nekem már 4 évesen volt spermám. Legalábbis barátnőm ezt mondta.
2016. máj. 12. 14:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim ***** válasza:

Nemirom le a szoveget ujra retard gyerek.


http://www.gyakorikerdesek.hu/tini-parkapcsolatok__egyeb-ker..

2016. máj. 12. 15:54
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!