Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Lányok! Bejönne nektek egy...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lányok! Bejönne nektek egy ilyen fiú?

Figyelt kérdés

Belső:

- Alaptermészete vidám és közvetlen

- Imádja az állatokat és a gyerekeket

- Akármennyi geil dolgot magába tud tömni anélkül, hogy rosszul érezné magát

- Szeret sportolni, tud sütni, főzni és imádja a horrort

- 4-es átlaggal rendelkezik

- Inkább történelemben, irodalomban, matekban és nyelvekben jeleskedik, ill. a testnevelésben

- Mindenkivel jóban van, csak azokkal nem, akik bunkók vele

- Bármiről lehet beszélgetni vele.

- Szinte egész nap vigyorog, mint a tejbetök

- Szereti megnevettetni az embereket

- Szerer hülyülni és poénkodni a barátaival, de foggal-körömmel tud harcolni értük és bármikor tud falazni nekik

- Optimista, a rosszban képes meglátni a jót

- Az életét könnyedén veszi

- Nem önbizalomhiányos, de nem is egoista

- Összefoglalva egy energikus, extrovertált személy, aki kicsit túlságosan komolytalan


Külső:

Körülbelül 175 cm, 58 kg, sportos, vékony testalkatú, fehér bőrű. Sötétbarna haja van, ami mindenhol ugyanolyan pár cm-es hosszúságú, szeme szürkéskék. Mély hangja van. Farmernadrágot és inget visel, cipőnek bakancsot vagy félcipőt hord.


2016. máj. 14. 11:53
 1/9 anonim ***** válasza:
Nekem bejönne:) én amúgy pont elég pesszimista vagyok. A matekon és a tesin kívül a tantárgyak egyeznek. Szeretem ha valaki meg tud nevettetni, és alapból vicces típus.
2016. máj. 14. 12:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:

"Nem önbizalom hiányos, de nem is egoista " akkor nem írnál ki kérdést.. Ne hagyd már, hogy anonim emberek döntsék el, hogy igen vagy nem. Inkább próbálkozz és nézd meg az eredményt és abból szűrj le tapasztalatot.

17F

2016. máj. 14. 12:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
Nekem szerintem igen, bár az kicsit zavarna, hogy nehezebb vagyok xd (172/63) 16l
2016. máj. 14. 12:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
Igen :)
2016. máj. 14. 12:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
Igen😄
2016. máj. 14. 12:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 A kérdező kommentje:

2: Nem én vagyok, csak szimplán kíváncsi vagyok :)


Köszönöm a válaszokat, ment mindenkinek a zöld kéz :)

2016. máj. 14. 12:44
 7/9 anonim ***** válasza:
Nekem bejön:D Szimpatikus vagy a leírtak alapján
2016. máj. 14. 13:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
Hány éves vagy?
2016. máj. 16. 21:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim válasza:

Szerintem igen :)

Tetszik a bakancs és az ing , meg az hogy közvetlen vagy .

De én nem vagyok az a nagy vigyori típus , jobban szeretem a csendesebb embereket , de kedvelnélek szintem :)

2017. márc. 13. 17:40
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!