Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ez mit jelenthet?

Figyelt kérdés

Van egy fiú, január ota beszelunk Facebookon, es mar odaig is eljutottunk, hogy beszéltünk a szexxel kapcsolatos témákról, es szoba került a szüzesség... Meg mindketten szüzek vagyunk, de egyszer feltettem neki a kerdest, ez a párbeszéd volt:

-(én kérdeztem): Te hany eves korban szeretned elveszíteni?

-igazabol meg én sem tudom, de szeretnem egy lányhoz alkalmazkodni.

-milyen lányhoz? (azt hittem, hogy van barátnője...)

-esetleg hozzad 😉

Nagyon örültem ennek, de tenyleg! :) elotte neg elmondtuk egymásnak, hogy nekem is tetszik o, es allitolag én is neki.


Szerintetek ez jelenthet valamit?

Össze fogunk jonni valaha? 😍

Legyszives értelmes válaszokat adjatok! :)

(14 eves leszek 2 honapon belül/lany)



2016. máj. 14. 22:26
 1/7 anonim ***** válasza:
Ha össze akarsz, akkor össze fogtok. 13 évesen még jó, hogy szűzek vagytok... Legalább 16 éves korodig ne is változtass ezen... Nem kell elhamarkodni.
2016. máj. 14. 22:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
Nem életkorhoz kéme kötni..
2016. máj. 14. 22:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 A kérdező kommentje:
Én nem azt mondtam, hogy az életkortól függ. Amit írt, Szerintetek azt hogy értette?! Ez volt a főkérdésem!
2016. máj. 14. 22:36
 4/7 anonim ***** válasza:
Utolso leirja h kicsit bekepzelt😂
2016. máj. 14. 22:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:

Tényleg nem kéne a ti korotokban elveszíteni! Bőven ráérsz még...:)

Igen, simán összejöhettek, de legyen csak egy sima tinikapcsolat először!:)

Hajrá!;)

2016. máj. 14. 22:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 A kérdező kommentje:
Utolsó válaszolónak: Nagyon szépen köszönöm, de nem most szeretném meg elveszíteni! :) tudom, hogy ráér, es 13 éves korban nem ez a célom. Ha esetleg összejövünk, és "elég sokáig" leszünk együtt, akkor 15-16 éves korban gondoltam, tényleg nem most, mert meg én is korainak tartom! :)
2016. máj. 14. 22:49
 7/7 anonim ***** válasza:
Ne dugjatok és nyugodtan járjatok :D
2016. máj. 14. 22:52
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!