Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Fiúk! Nektek számít az, ha...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Fiúk! Nektek számít az, ha egy lány szerelmes belétek és van barátnőtök?

Figyelt kérdés

Szóval van barátnőtök..és van egy lány akit ismersz és ő szerelmes beléd...

Téged ez érdekel?

Vagy mit gondolsz róla?

15/L



2016. máj. 16. 10:19
 1/3 anonim ***** válasza:
89%
Nem beszélnék vele, mert tudom, hogy neki az fájna. Illetve, ha mondja, hogy mégis szeretne velem beszélni, akkor persze beszélnék vele, ha neki ez úgy jobb. De inkább bíztatnám, hogy keressen mást, mert ugye én foglalt vagyok és elméletileg szeretem a barátnőm. Tehát én így reagálnám ezt le. De belém senki nem szerelmes, nem ám egyszerre ketten. :D :/
2016. máj. 16. 10:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Nem beszélnék vele. Akkor se ha kérné. Volt már hasonló helyzet (csak akkor barátnőm nem volt) egy lány akart velem úgy barát lenni, hogy szeretett. Belementem mert baromira jófej csaj volt, aranyos is meg minden, csak nem akartam vele összejönni a korkülönbség miatt. Egy ideig működött is, de az utolsó egy hónapban már csak veszekedtünk szinte. Nagyon sajnálom mert sokat szenvedett az én hülyeségem miatt, szóval ha legközelebb lesz ilyen, el fogom hajtani a lányt. Inkább egyszer fájjon neki mint hónapokig, meg azt se akarom hogy utána miattam ne bízzon meg másokban.
2016. máj. 16. 11:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
Azt hogy gátlástalan vagy.
2016. máj. 16. 14:58
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!