Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Szerintetek mit kene tegyek?

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerintetek mit kene tegyek?

Figyelt kérdés

Lehet,hogy gyerekesen fog hangzani,de tanacsot szeretnek kerni.

Van egy srac,17 eves es 2 evfolyammal jar fejjebb ,mint en.En 16 eves vagyok.

Bejeloltem fb-n..de nem ismertem.Es par hete ha latjuk egymast az utcan mindig mosolyog es folyamatosan ha meglat csak engem nez.Vjaon tetszek neki?

Soha nem beszeltunk meg.

Arra gondoltam,hogy kene koszonjek?vagy irjak neki?

talan szegyenlos es azert nem lep?

kb masfel hete folyik ez az egesz.


Kerlek oszinnte valaszokat irjatok.Ti is voltatok kamaszok:))


2016. máj. 16. 14:29
 1/3 anonim válasza:
Lehet bejosz neki...vagy azon gondolkozik h te mit erzel iránta ....és igen sztem csak szégyenlős akármennyire is vagány és menő...nálam is így volt ,hogy lejott hozzám egy csáwó pedig elég merész és bátor gyerek volt de nem mert odajonni és a haverja jött utánam ....szval sztem tetszel neki csak fel és nem tudja hogyan kozelitsen feled
2016. máj. 16. 14:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:

en is erre gondolok

varjak meg?

nagyon bena ha egy lany ir egy fiunak?:))

2016. máj. 16. 14:44
 3/3 anonim ***** válasza:

Én is így voltam egy sráccal, mindig mosolygott amikor meglátott és amikor elmentünk egymás mellett akkor néha mondta a haverjainak hogy "na ez az a lány akiről beszéltem"...stb...stb. DE egyikünk sem lépett semmit...véget ért a suli, jött a nyári szünet és azalatt összebarátkozott egy lánnyal akivel most nemrég jött össze.

Ezt most csak azért írtam le mert nem szeretném ha te is úgy járnál mint én hogy kifutsz az időből.

Szóval szerintem nem gáz ha a lány kezdeményez. Ha tetszik neked és úgy látod hogy te is tetszel neki akkor nyugodtan írj neki valamit. És szerintem a leírásod alapján eléggé sanszos hogy bejössz neki ;)

Szóval hajrá! :)

2016. máj. 16. 18:32
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!