Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Ciki kérdés. Fiúk ez tényleg...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ciki kérdés. Fiúk ez tényleg igy van?

Figyelt kérdés
Olvastam még itt a GYK-n hogy a fiúknak már egy öleléstől is felállhat. Pontosabban egy lánnyal való ölelkezésnél. Valakivel aki tetszik nekik. Szóval fiúk ez igaz?
2016. máj. 18. 17:56
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
Az esetemben úgy fogalmaznék képes úgy öltözni egy lány, hogy így begerjedjek tőle. Azonban utcán, átlagos öltözékbe ez kevésbé valószínű.
2016. máj. 18. 17:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
HA olyan ölel, aki tetszik, akkor akár, de ilyen vad idegentől, vagy egy milftől nem állna fel sosem :DD
2016. máj. 18. 18:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 Lighti válasza:
Persze :)
2016. máj. 18. 19:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
igaz teljesen
2016. máj. 18. 19:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:
igaz,volt hogy a seggem hátratoltam kicsit mikor ölelkezve csókolótztam mert bökte volna a lányt :D
2016. máj. 18. 20:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:
Mi is megöleljük egymást azzal a lánnyal aki tetszik és olyankor feláll. Legutóbb az ölembe ült, gondolhatod, hogy mi volt... :)
2016. máj. 18. 20:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:

Sok mindentől felállhat. Van pl. reggeli merevedés is, a legtöbb fiúnál.

De felállhat néha szinte teljesen random is, ingerektől.

1 lányra pedig úgy áll fel, ha tetszik is... ahhoz pedig nem kell érintkezésbe is kerülni vele. Elég látni, akár ruhán keresztül is, vagy csak fantáziálni róla.

Tehát igen, egy ölelkezésnél felállhat. Nehezen, de egyébként lehet szabályozni. Simán megölelni valakit, vagy pedig kissé "belemerülni" az érzésbe... :D

Volt már helyzet, amikor egyszerűen ciki volt, hogy kezd felállni (de szerencsére még teljesen ciki nem volt, nem vették észre 1x sem valószínűleg, csak én éreztem annak) Egyébként sincs nagyon olyan nadrágom, ahol nagyon látszani tudna.

Teljesen akaratlanul is meg tud történni (pl reggel; de egyébként is) Vagy pedig valami ingerre, látvány, netán hallás vagy illat, érintkezés, stb vagy csupán fantázia

2016. máj. 19. 09:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:
Én majdnem minden nap ölelkezem életem szerelmével de még sose állt fel.Szerintem ez egyáltalán nem így van
2016. máj. 19. 22:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:
#8, Persze, mert már megszoktad... 1-2 hét után már nem áll fel, ha vele ölelkezel :P
2016. máj. 20. 12:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:
8-as vagyok.Nekem nem kellett megszokni,az első néhánynál se állt föl :D remélem ez nem baj
2016. máj. 20. 17:05
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!