Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Most akkor mi van?

Figyelt kérdés
A bátyámnak van egy osztálytársa, 12-esek. Én most 9-es vagyok. A bátyám osztálytársával egészen jóba vagyok és ő róla tudni kell hogy elég sok barátnője volt már amik nem voltak hosszú kapcsolatok. Mostanaban beszélgetünk és a bátyámtól tudom hogy néha beszél az osztályban rólam de nem tudom hogy viccből-e vagy nem. Tegnap sportnap volt a suliban és lehetett különféle sportokat kiprobalni és engem kihívott egy meccsre. Majdnem 2 óráig játszottunk és nagyon jól elvoltunk. Neki viszont elkellett mennie és öleléssel köszönt el tőlem. Nagyon aranyos volt velem. Eddig csak poénnak vettem hogy hercegnőnek hív de most valahogy komolyabb volt. Nem értem hogy ez csak poén volt vagy mi?

2016. máj. 21. 19:16
 1/4 anonim válasza:
Abból ítélve hogy sok barátnője volt már, gondolom közvetlen a lányokkal. Szóval ha hercegnőnek hív, de látod rajta hogy komolytalan akkor lehet hogy csak haverilag mondta, na meg persze mégis csak a barátjának a húga vagy, ami azért egy olyan dolog amivel nem kezdünk ki csak "úgy". Ha viszont máskor is keresi a társaságodat akkor lassacskán úgy is kiderül, hogy érez-e valamit irántad. Remélem tudtam segíteni :)
2016. máj. 21. 20:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:

Hat ez igy fura leirva de eddig olyan komolytalanul mondta meg komolytalan volt mikor beszelgettunk. Tegnap pedig komoly volt ezert is lepodtem meg:) Igazabol kis osztaly es mindenki mindenkivel joba van de ok igy kimondottan nincsenek legjobb barati viszonyban. Szoval szerintemn incs olyan nekik hogy bartom huga:D

Koszonom szepen a valszt!:))

2016. máj. 21. 20:57
 3/4 anonim ***** válasza:
az elozo valaszolonak tokre igaza van szerintem meg csak baratnak tekint de ha ido kozben kozeldi fog hozzad akk tevedtem ha nem olyan nagy pajtik akkor is megkerdezne sztem a tesodtol hogy jarhatna e veled ertem hogy ez a te eleted de akk is igy tisztesseges es ha lattad hogy a sportnapon kozeledett hozzad nagy valoszinuseggel tetszel neki. :D
2016. máj. 23. 17:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
eddig én is azt hitte, hogy csak barátnak tekint de most valahogy olyan komoly volt és még kedvesebb mint máskor. Én igazából nem gondolom úgy hogy meg kéne kérdeznie a tesómat erről. Gondoljunk bele... ha egy fiú járni akar egy lánnyal akkor nem az fog dönteni hogy mi a lány tesójának a véleménye erről:D de hát lehet valahol így van. Köszi a választ!:)
2016. máj. 23. 21:14

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!