Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Mit tegyek? Valaki segíteni?

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit tegyek? Valaki segíteni?

Figyelt kérdés
Tegnap be voltam rúgva megcsaltam a barátom.nagyon nagy hiba volt mert nagyon szeretem a barátom most olyan bűntudatotom van h legszivesebben meghalnék. Tudom h undorito féreg vagyok kerlek ezt ne vagjatok a fejemhez.

2016. máj. 22. 07:19
 1/8 anonim ***** válasza:
33%

Nyugi...

,,Tegnap be voltam rúgva" tehát nem direkt tetted.


Beszélj a barátoddal... Mond el hogy tudod hogy nagyot hibásztál... Hogy nem fordul elő többet és hogy nagyon sajnálod... Meg persze azt is hogy ez részegen történt... Nehogy félreértse.


Nyugodj meg. Nem lesz baj😉

2016. máj. 22. 07:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
36%
hát, én berúgva se csalnék meg senkit már bocs..
2016. máj. 22. 07:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
13%
kibacnálak mint mackát carni te büdddös lotttyó
2016. máj. 22. 07:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim válasza:
41%
Itt a példa, hogy a nők nem kapcsolatra valóak, csupán futókalandra. Így senki sem csalódik :)
2016. máj. 22. 07:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 A kérdező kommentje:
-.-"
2016. máj. 23. 15:51
 6/8 anonim válasza:

Sajnalom hogy ez tortent a sraccal nem erdemled meg ot remelem mar nem vagytok egyutt es talalt valaki jobbat nalad aki tenyleg szereti

Bocs de ez az oszinte velemenyem

2016. júl. 10. 20:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 A kérdező kommentje:
Nem tudom h talalt e de szet mentünk mert kiderült míg en haldokoltam a bűntudattol rajtam kívül még 3 csajjal kavart :) úgyhogy erről ennyit az összes pasi bas..sza meg magat ...rohadt férgek :)
2016. júl. 16. 19:56
 8/8 A kérdező kommentje:
És itt az élő példa h a pasik méginkabb nem valók kapcsolatra..
2016. júl. 16. 19:58

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!