Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Amikor előszőr volt barátotok/...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Amikor előszőr volt barátotok/barátnőtők, és találkozni mentetek vele, akkor elmondtátok a szüleiteknek, vagy kitaláltatok valami ürügyet?

Figyelt kérdés
2016. máj. 22. 14:28
 1/5 anonim ***** válasza:
Ameddig nem komoly a kapcsolat, addig fölösleges elmondani.
2016. máj. 22. 14:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
ürügy
2016. máj. 22. 14:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
100%
A mostani baratomnal,a legelső randinknal még nem mondtam meg hogy vele talalkozok.D e a többinél már igen
2016. máj. 22. 14:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Nem mondtam hogy randi, mert nem az volt. De azt tudták hogy hozzá megyek. Aztán amikor már jártunk, nagyon örültem hogy rákérdeztek hogy most járunk e, mert én nem tudtam hogy ezt hogy kell elmondani...
2016. máj. 22. 14:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
100%
Azt mondtam, moziba megyek egy fiúval, mivel hivatalosan nem is volt randi. De igen, őszintén elmondtam, hol és kivel leszek.
2016. máj. 22. 16:09
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!