Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogy kezdjek bele?

Figyelt kérdés

Nos en 17 vagyok es van 1 csaj akit latasbol ismertem es a suliba jott 1 probanapra.es koszontunk egymasnak megkerdeztem ha tetszik es ha jovoben ide fog jarni. Azt mondtal eisze.


Dumaltunk meg facem de nem irok ra ujra mert tul nyomulos lennek.Van valaki nem otlete hogy kozeledhetnek fele ? Valaszokat varom priviben

Ja es a lany 14-15



2016. máj. 27. 20:02
 1/3 anonim válasza:
Ha tenyleg tetszik akkor irj ra
2016. máj. 27. 20:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Amúgy hívd el valahova, az vízválasztó szokott lenni a kérdésben.
2016. máj. 27. 20:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:
Mar ra irtam es dumaltunk valamennyit de az az erzesem hogy ez igy monologus lessz. Talan varjam par napot lehet o is ram ir?
2016. máj. 28. 07:06




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!