Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Szerintetek miért van ez? 15/F

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerintetek miért van ez? 15/F

Figyelt kérdés
Van egy lány ismerősöm, aki 12 éves. Régóta ismerem eléggé, nem messze lakik, gyakran szoktam találkozni vele. Régóta úgy vagyok már, hogy nem nézek rá, csak nagyon ritkán, mert valamiért mindig, ha rá néztem, eléggé vonzott, és mintha belém akart volna hatolni a tekintetével, de mindig elnéztem máshová, és mondogattam magamnak, hogy nem is szép, meg nem vonz, stb.. Tegnap is el kezdtem nézni az arcát, nagyon vonzott, és felizgatott, és nagyon szép volt, de nem néztem folyamatosan, mert nem akartam, hogy észrevegye. De legszívesebben közelebbről is néztem volna, mert annyira jó volt.. De aztán később megint mondogattam magamba, hogy nem szép, meg nem vonz, stb... De most sokkal szebb volt, mint eddig.. Most vele álmodtam valamit, nem tudom már pontosan, hogy mit, és azóta csk ő rá gondoltam ma.. Szerintetek miért van ez? Miért tagadom le magam előtt utána?
2016. máj. 28. 10:13
 1/2 anonim ***** válasza:
Arra mèg nem gondoltál hogy tetszik neked? Csak az, hogy te már gyakorlatilag èrett vagy egy kapcsolatra, nem jelenti hogy ő is, ès tudat alatt úgy gondolod, hogy lehetetlen. Tetszik neked, vagy komolyabb, de ezt nem nekünk kell tudnunk :)
2016. máj. 28. 10:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
Lehet, hogy csak annyi, hogy szépnek tartod, de lehet, hogy nem. Én az első válaszolóval egyetértek. Ha valaki tetszik neked arra idővel rá fogsz jönni
2016. máj. 31. 19:40
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!