Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Egyéb kérdések » LÁNYOK! Van ilyen személyiségű...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

LÁNYOK! Van ilyen személyiségű fiúnak nálatok?

Figyelt kérdés

Több személyiség tesztet csináltam és egyiknél se hazudtam vagy túloztam el semmit, persze ez akkor lenne biztos, ha szakemberrel csinálnám és el is fogok majd menni a későbbiekben.

Egy INTJ személyiség típussal rendelkező fiú, hogy találjon párt? Ha képtelen megnyílni és kezdeményezni, akkor nem hiszem, hogy nagyon tudnék bárkit is találni, de hátha ti tudjátok a megoldást..

16,5 F



2016. máj. 28. 13:07
 1/8 A kérdező kommentje:
Kihagytam egy szót.. ELNÉZÉST!! Van esélye ilyen személyiségű fiúnak nálatok?
2016. máj. 28. 13:09
 2/8 anonim ***** válasza:
Hasonloan csendes,visszafogott lanyokkal probalj meg ismerkedni. En kifejezetten beszedes,nyitott vagyok es nem tudnam elkepzelni magamat egy zarkozottabb fiu mellett. Persze ott van az a lehetoseg is,hogy a lany talpraesettebb es megteszi o az elso lepest helyetted. Az ilyenekkel viszont vigyazz,konnyen behalozhatnak ugy,hogy csak nagyon nehezen tudsz toluk szabadulni. Legalabb is az ismeroseim koreben ezt latom.
2016. máj. 28. 13:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
nem egy teszten múlik, hogy beleszeretek e valakibe
2016. máj. 28. 13:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim válasza:
Én is hasonló tulajdonságokkal rendelkezem, ha gondolod írj! :)
2016. máj. 28. 15:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:

Mijaza INTJ?

Akinek ugy gondolja, hogy van ìrjon e kedves kèrdezőnek :)

2016. máj. 28. 16:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:

szia, kedves intj társam :D persze, hasonló személyiségű lánynál kifejezetten előnyös is lehet

persze, tudom, hogy ez nem a többség, de egyáltalán nem reménytelen

sok sikert :)

2016. máj. 28. 18:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:

En INTP lany vagyok, a baratom is introvertalt , bar o nyitottabb valamivel, mint en. O ugyan nem INTJ, de valami hasonli, ISTJ vagy vmi ilyesmi, mar nem emlekszem pontosan.

Kinek mi jon be egyebkent. Van olyan lay, aki ilyen befele fordulo es pont ezert nyiltabb baratot keres, de en pl olyan vagyok, hogy nekem ok tul nyitottak, hangosak, igy egy csendesebb, muveszibb fiuval jobban egy hullamhosszon vagyok.

Azt hiszem, volt is egy INTJ baratommeg regen, tehat nalam lenne eselye egy ilyen fiunak, ha jo a kisugarzasa. Igazabol minden azon mulik, hogy "hogy adod el magadat", hogy viselkedsz, ha csak ketten vagytok. Ugy sok ember konnyebben megnyilik, mint nagy kozossegben.:)

2016. máj. 29. 11:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 csingilingg84 ***** válasza:

Több éve vagyok oda egy elég zárkózott fiúért, hiába csináltam bármit is, nem történt semmi. Tanultam belőle. :D

18L

2016. jún. 2. 20:43
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!