Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Mindig én kezdeményezem a...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mindig én kezdeményezem a beszélgetést?

Figyelt kérdés

Sziasztok!

Van egy lány akivel élőben elkezdtem beszélgetni (kb 2 hete) aztán utána fb-n beszélgetünk mert viszonylag messze lakunk egymástól és még nem mertem elhívni sehova.


Az lenne a problémám hogy minden nap én kezdeményezem a beszélgetést (facebookon) (ő kb eddig 3-4x kezdte) és ezt kicsit úgy érzem mintha nem érdekelném. Ha ráírok akkor mindig válaszol és szokott ő is mesélni magáról meg hogy mi történt vele stb de én többet szoktam neki mondani, témákat is én hozok fel tegtöbbször.

Mit gondoltok a fiúnak kell kezdeményezni? Lehet hogy ezért nem ő kezdeményez vagy azért mert nem érdeklem annyira (én erre gondolok)?

Mi a véleményetek? 17/F (a lány is 17 éves)


2016. máj. 28. 18:08
1 2
 1/17 anonim ***** válasza:

Lehetséges, hogy nem érdekel annyira, vagy csak néha válaszolgat és annyi.

Esetleg azt tudod, hogy pár nap szünetet tartassz, akkor kiderülne, hogy írna e magától is, ha meg nem akkor meg újra ráírhatsz hogy hogy van mostanában vagy ilyesmi.

2016. máj. 28. 18:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/17 A kérdező kommentje:
Ma pl reggel 6kor keltem és láttam hogy 8-tól kb folyamatosan fent van. Azóta nem írtam rá hátha ő ír rám de azóta semmi. :/
2016. máj. 28. 18:22
 3/17 anonim válasza:

Nekem jó érzés és különleges ha a fiú írogat rám. Lehet hogy ő is így érez.

Vagy csak nem annyira érdekled.

2016. máj. 28. 18:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/17 A kérdező kommentje:
Hát ez az és nem tudom. :/
2016. máj. 28. 18:27
 5/17 anonim ***** válasza:
Én se szoktam ráírni arra a fiúra, aki tetszik. Meg másra se..:D De várom, hogy írjon, és örülök is neki. Ha nem ír akkor, amikor általában szokott, akkor azért szoktam neki írni, mert hiányzik. :)
2016. máj. 28. 19:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/17 A kérdező kommentje:
Egész nap nem írt rám eddig pedig szinte egész nap fent van fb-n. :/ Direkt nem írtam rá hogy teszteljem de nemsokára majd ráírok mert nem bírom. :/
2016. máj. 28. 19:11
 7/17 anonim ***** válasza:

Pacsi ;) Nálam is ugyan ez van, csak itt én vagyok a lány (17). Magától nem ír rám, csak akkor amikor ráírok..., a témákat is én szoktam felhozni, és ha pár napig nem írok rá, vagy nem vagyok fent, akkor sem ír :/. Régen még, ha 2 napig nem írtam, akkor írta, hogy "merre vagy? :(", de most már ez sincs. Szóval én fogtam magam és most már nem hozok fel annyi témát és inkább hagyom azt a "kínos csend" érzetet, akkor néha megerőlteti magát és mesél valamit. Bár mi még nem találkoztunk élőben, de még tavaly felhozta, hogy jó lenne, ha valamikor tudnánk találkozni, de még azóta se történt ez meg, mert mindig volt valami, ami miatt mégsem volt jó neki az időpont (jó, az is igaz, hogy mi sem vagyunk éppen szomszédok, de azért megoldható lenne). De már ott tartok, hogy nem baj, ha nem találkozunk :)

Uha, bocsi hogy elregéltem a "problémáimat".


A kérdésedre válaszolva: Szerintem az elején még a fiúnak kéne kezdeményeznie a beszélgetéseket, de utána már felváltva lenne jó. Párszor te írsz és párszor ő rád, és nem az hogy mindig csak az egyik fél. Mióta beszélgettek fb-on?

Az is benne van a pakliba, hogy nem érdekled őt annyira, de lehet hogy ő még "kéreti" magát, hogy még pedálozz utána egy kicsit.

Esetleg, ha gondolod dobd fel a találkozásos témát, ha benne van és később se mondja le, akkor valószínűleg érdekled. De még ekkor sem biztos, hogy többnek tekint, mint egy barátot. Ezt majd akár élőben is megbeszélhetitek, hogy mit gondoltok a másikról.

2016. máj. 28. 19:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/17 A kérdező kommentje:

Nem probléma hogy elmesélted a történeted.

Egész pontosan ma van 3. hete hogy ismerjük egymást. Élőben keveset beszélgettünk, mondtam hogy felveszem fb-n majd beszélgetünk. A találkozást már felvetettem és azt mondta hogy "nem tudom hogy lesz szabadidőm" persze úgy vetettem fel hogy "nem-e lenne kedved vmikor találkozni?" Ez kb 1 hete volt azóta szerintem jkat beszélgettünk, annyira nem egyoldalú hogy mindig csak én hozok fel valamit de én nagyobb arányban hozok fel témát stb-t. Én úgy vagyok vele ha valaki érdekel akkor ráírok. :/ Ez most nagyon megeszi az önbizalmam, mi van ha egyáltalán nem érdeklem és csak úgy válaszolgat? mondjuk erre nem nagyon adott indokot meg egy sztorinál mondta hogy ha valakivel baja van azt megmondja neki. :/

2016. máj. 28. 19:46
 9/17 anonim ***** válasza:
Ha mondta már neked, hogy mondja ha valakivel gondja van, és még neked nem említette ezt meg, akkor biztos bír. Lehet ő olyan, hogy csak elérhető fb-on, és nem az a ráírogatós fajta. Ha azt látod, hogy nem annyira egyoldalú, akkor kérdezd meg, hogy amikor vége a sulinak, akkor egyik nap lenne e kedve találkozni. Akkor már csak lesz elég szabadideje :)
2016. máj. 28. 19:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/17 A kérdező kommentje:
Lehet ma még felhozom hogy holnap rá ér-e. Ráírtam és kb 5 perc alatt visszaírt és most beszélgetünk.
2016. máj. 28. 20:08
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!