Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Szerintetek tetszem neki?

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Emil40 kérdése:

Szerintetek tetszem neki?

Figyelt kérdés
Van egy lány az iskolából aki rám írt facebookon és elkezdtünk beszélgetni de az utóbbi időben már nem ír és nem tudom hogy miért és azt sem tudom hogy tetszem-e neki voltak apró jelek pl. becézgetett meg mindig mondta hogy ha meglátom menjek oda hozza de én nem mentem oda utána meg írta hogy miért nem meg azt is mondta hogy látogassam meg nyáron őt ahol gyakorlaton lesz és azt is mondta hogy kedvel. De most meg valamiért nem ír.
2016. máj. 29. 18:01
 1/4 anonim ***** válasza:
lemondott rólad, mert nem viszonoztad a közeledését
2016. máj. 29. 18:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim válasza:
Egyértelmű hogy tetszel / tetszettél neki,ha kölcsönös akkor írj te,hívd el valahova és lépj.. tegyél te is érte valamit.
2016. máj. 29. 18:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:
Pár napja írtam neki beszélgettünk kicsit aztán megint nem írt. Nem tudom hogy írjak-e még mindig neki. Pedig már megkedveltem.
2016. máj. 29. 18:32
 4/4 anonim válasza:
Szerintem közeledj felé, mert lehet hogy elbátortalanodott mert nem mutattál felé érdeklôdést . Próbálkozz vele beszélgetni és majd kérdezz rá, hogy érez/ érzett-e irántad valamit.
2016. máj. 29. 19:13
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!