Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Az gáz, hogy én írok rá...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Az gáz, hogy én írok rá mindig? :/

Figyelt kérdés
Nem rég megismertem egy fiút, fb-n én írok rá elsőnek. De amikor vissza ír akkor elbeszélgetünk és kedves is csak nem akar bunkó lenni, hogy nem ír vissza?:((

2016. máj. 29. 18:06
 1/4 anonim ***** válasza:
100%
Ha meg mindig ő írna elsőnek, az természetes volna, hiszen ő fiú...
2016. máj. 29. 18:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
100%

Ez is fontos, hogy ki ír elsőre? :O.. Én csak írok, aztán dumálunk..

17F

2016. máj. 29. 18:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
50%
Eléggé értelmetlen kérdés
2016. máj. 29. 19:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:

Kicsit tényleg értelmetlen.

Nézd, ha kiderülne véletlenül, hogy zavarod, akkor egyszerűen hagyod ezt a dolgot, nem valami nagy probléma.

Amikor "beszélgettek", érdeklődően kifejezi magát, vagy csak vissza ír két szót?

Ha nem jó a beszélgetés, akkor nem erőltetem semmilyen formában, legyen bármilyen "kedves" is.


Máskülönben is nyávogás ez, legalább örülj annak, ha van annyi jófejség benne, hogy nem akar bunkó lenni, nem tudom mit vársz el tőle, de nem kell törvényszerűen imádnia, ha épp nem olyan ő.


Ha nem beszélgettek jól, nincs speciel kettőtök közt egyetértés, akkor teljesen MINDEGY, hogy te írsz-e rá, vagy tőle várod, nem változtat semmin. Ha annyira zavarod, akkor egyszer csak közölni fogja, és nem kell az ilyenen besértődni!:)

2016. máj. 30. 20:18
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!