Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Hogy érdemes bulikban ismerkedni?

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogy érdemes bulikban ismerkedni?

Figyelt kérdés

A kérdés már biztos volt 1000x, de ez kicsit másabb mint a többi.

A lényeg, hogy több éve egyedül járok minden héten bulizni, de vslahogy nem megy lányokkal az ismerkedés.

Itt egy példa: Sokszor vsn az, hogy 2-3 vagy több barátnő bulizik és nem tudom, hogy oda mehetek-e ismerkedni vagy nem.

Ezt azért nem tudom mivel akik oda mennek hozzájuk mindenkit elküldenek. Ilyenkor már nem látom értelmét oda menni mert gondolom, hogy foglaltak és bulizni akarnak nem pedig srácokkal ismerkedni.


Vagy mi lehet az a szöveg amivel talán van annyi esélyem, hogy rendesen bemutatkozzunk és talán bulizhatok velük.


Ilyenkor mennyire lehet a lányokat "zavarni"??? Nem akarom azt, hogy később ha megint ott lesznek akkor az kegyen bennük, hogy pl "Ez a valaki már megint itt van."


Itt most inkább a lányok véleménye érdekelne, hogy amikor a barátnőtökkel buliztok mennyire van értelme annak, hogy egy olyan srác oda mennyen hozzátok aki maga ment bulizni?

Mennyire vagytok ilyenre kíváncsi??

Megismernétek-e??



Persze srácok válasza is érdekelne, hogy volt-e már ilyen helyzet és milyen sikeretek volt.



2016. máj. 31. 17:49
 1/8 anonim ***** válasza:
100%

Egyedul bulizni?ilyet se hallottam meg:D szerintem epp attol buli,hogy ottvannak a haverok is.meg ugy konnyebb sokkal,mert mondjak hogy na menj erre ra,arra ra,lokdosnek hatulrol,stb :D szerintem ki kene probalnod par haverral is egy bulit.

Egyebkent a helyzet tenyleg nehez,amit irtal,ezekkel nem lehet semmit se kezdeni ahogy en eszrevettem...sokkal konnyebb ha valami kapcsolat van.pl elmentem egyszer egy csaj ismerosommel,de csak ot ismertem.aztan ott volt par baratnoje is.ugye ugy egybol konnyebb elkezdeni dumalni,stb.vege az lett,hogy az egesz ejszakat vegigsmaroltuk az egyik baratnojevel :D szoval probalj szerintem valami ilyen kis csapatba bekerulni,nagyob az esely a sikerre

2016. máj. 31. 17:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
2016. máj. 31. 17:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
100%
nem olvastam végig a leírást, de jól leiszod magad, és nem lesznek ilyen "Ilyenkor mennyire lehet a lányokat "zavarni"?" önkorlátozó gátlásaid..
2016. máj. 31. 17:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:

SEHOGY! Buliban? Minek? Alapból beszélgetni se lehet egy ilyen helyen.

Kapásból legalább 15 értelmesebb helyet tudok, ahol értelmesebb dolog ismerkedni.

2016. máj. 31. 18:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
ahol érdemesebb*
2016. máj. 31. 18:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:

Szvsz a legrosszabb felállás amit írtál kérdező! Egyedül elmenni, kifejezetten csajozni...

Milyen bulikba jársz? Hangos, zajos, tömött diszkókra goltoltál? Mert az szintén az egyik legrosszabb hely ismerkesésre!

2016. máj. 31. 18:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
Megpróbálsz odamenni a lányokhoz aki szimpatikus vagy ad valami jelet. Vannak alkalmak amikor bárkinek leesik, hogy akar tőled valamit, az ilyeneket kell szemmel tartani.
2016. jún. 9. 19:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim válasza:
Inkább csak olyan lányhoz menj oda, aki adja a jelét, hogy ő benne lenne valamibe. A legtöbbször nem igazán csípi az ember, mikor ott táncol egy rakát lány és valami félrészeg pasi odadörgölőzik valamelyikükhöz. Beszélgetni meg úgysem nagyon lehet, maximum, ha van valami csöndesebb terasza a helynek. Úgyse halljátok másképpen egymást, üvöltözve ismerkedni meg nem túl kellemes ugyebár :D
2020. aug. 2. 21:06
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!