Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Egyéb kérdések » 15-16 éves fiúk, ti összejönné...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

15-16 éves fiúk, ti összejönnétek egy ilyen lánnyal?

Figyelt kérdés

A meghatározó tulajdonságom az hogy ami a szívemen az számon. Sajnos ezzel van hogy megbántok másokat, néha.

Ezen kívül bátor, kitartó és határozott vagyok.



2016. jún. 1. 22:42
 1/3 anonim ***** válasza:

Én is ilyen vagyok. Próbáltam már rajta változtatni, de ilyen vagyok...ezen nem lehet. Úgyhogy igen. Egyébként szeretem ha valaki elmondja a véleményét, minthogy nyalizzon. 👍

15F

2016. jún. 1. 22:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:

Természetesen!

Leírom részletesen, hogy miért is;)

Egyrészt én is pont ilyen vagyok, de nem ajánlgatni akarom magam, ne értse félre senki.

Tudod miért jó ez? Mindent meglehet veled beszélni ami veletek kapcsolatos, mindenről nyíltan beszéltek egymással. Ha valamit rosszul csinál a másik fél párkapcsolat alatt, akkor te kifogod mondani, s lehet változtat, így elkerülhető a szakítás ha szeretitek egymást.

Számomra egy pozitív tulajdonság, s a szókimondó emberek nagy részének is az.


Bátorsággal hol a gond? ;)


Kitartó és határozott, ezek szép pozitívumok.

2016. jún. 1. 22:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 Rozsda~RUST ***** válasza:
Nekem bejönnek ezek a tulajdonságok. Én nem vagyok ilyen , ha jó , ha nem jó , de én inkább róka vagyok. Nem vagyok túl egyenes , bátor sem nagyon , a szavaim mögött mindíg rejtőzik valami , szinte teljesen más vagyok mint te. Nem is nagyon tudok , meg nem is akarok túl egyenes lenni , de tettszene , ha egy ilyen lánnyal nyíltan lehetne beszélni. Negatívum annyi , hogy lehet elszomorítana párszor , de haragtartó nem vagyok.
2016. jún. 2. 13:51
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!